2733
2734
عنوان

هرجا می‌رقصم ازم میپرسن کلاس رفتی ؟!😉

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 37 پست
عجیبه که با شوهرت صمیمی نیستی و حیا داری نسبت بهش ...راحت باش

آره تقریبا حیا دارم خودمم نمی‌دونم چرا تازه قبل ازدواج باهم دوست بودیم

اینم بگم اصلا اعتماد به نفس ندارم خودم قبول ندارم رقصم رو‌فقط یکبار روز عروسی رقص تکی رفتم همه خوششون اومده بود فکرکردن کلاس رفتم 

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب منم یاد بدههه

چرا که نه گلم

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️
2728
مثل مني

چقدر بده اینجوریم نع؟

آره تقریبا حیا دارم خودمم نمی‌دونم چرا تازه قبل ازدواج باهم دوست بودیم اینم بگم اصلا اعتماد به نفس ...

به خودت باور داشته باش و دلو بزن ب دریا براش برقص قشنگترین لباساتو بپوش یدفعه ای انجام بده ب خودت فرصت فکر کردن نده تا از چهاچوربت بیای بیرون و بعد خودتو قبول کن دختر

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡
2738
منمعربیو خوب میرقصم  

من عربی بخام برقصم عین سیبزمینی تو روغن میشم...ولی آهنگ باشه نمیتونم خودمو کنترل کنم

جفت شیش هم که بیاری اگر به موقع نباشه به درد نمیخوره.....ــــــــــآخرش یه مشت خاکه و یه فکر آــــــــزاد
چقدر بده اینجوریم نع؟

اره خیلی

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
به خودت باور داشته باش و دلو بزن ب دریا براش برقص قشنگترین لباساتو بپوش یدفعه ای انجام بده ب خودت فر ...

واای کاش بتونم

باورت میشه با اینکه خیلی قشنگ رقصیدم میخواستم قبلش کنسل کنم به اصرار دی جی که گفت یادگار میمونه با نصف آهنگ رقصیدم خجالت می‌کشم از همه 

از توی جمع بودن فقط توی خودمم و گوشیم خیلی ارتباط اجتماعی ندارم که بهتر بشم 

وقتی مبرقصی تصور کن اطرافیان همه کورن

😂😂😂

واای کاش بتونم باورت میشه با اینکه خیلی قشنگ رقصیدم میخواستم قبلش کنسل کنم به اصرار دی جی که گفت یا ...

از دایره امنت بیا بیرون ،حتی اگه سختته

من وعشقم و دختر نازمو و دوقلوهام🧡

من جلو همسرم مثل ارسطو  میرقصسم🚶‍♂️

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤