2733
2734
عنوان

از دست مادرشوهر خسته شدم

5091 بازدید | 56 پست

مادرشوهرم ی ادم بداخلاق و جیغ جیغو ک میخواد رو زندگی همه ی بچه هاش ریاست داشته باشه.اینو نه من بلکه همه بچه هاش میگن.خیلی تو زندگی بچه هاش مشکل و دعوا درست میکنه حتی برادر شوهرم یه بار گفته بود مامانم تو زندگیمون حرومزادگی میکنه.

من شوهرم دو هفته بندره دو هفته خونه کارش ۱۴ ۱۴ است.این دو هفته ای ک خونه نیست از اول یه هفتشو من میرفتم خونه بابام چون اون دوهفته ای هم که هست اینثدر درگیر کارای عقب افتادشه ک من همیشه محبوسم تو خونه.و شهرمون جوریه ک یه زن تازه ازدواج کرده و جون نباید زیاد از خونه بیاد بیرون.یک ماه پیش مادرشوهرم اومد خونه و گفت حق اینکه بری خونه بابات بیشتر دو روز بمونی رو نداری و من اجازه نمیدم و نمیذارم و تو با عشوه گری علی رو خر میکنی ک بذاره بری خونه بابات بمونی.

و کلی به شوهرم فحش داد ک گوه خورده ک گفته تو بری خونه بابات و خره و نفهمه و ...

منم یه کلمه گفتم من ولویی نیستم ک اینجور برخورد میکنید هر جا برم شوهرم میدونه و فقط باید اون بدونه.به شوهرم گفتم رفت باهاش حرف بزنه همه رو زد حاشا و گفت زنت دروغ میگه.شوهرمم دعواش کرد و گفت زن من هیچوقت دروغ نمیگه و هرجا دلش بخواد میره.خلاصه یه یک هفته ای قهر کردم و نرفتم اونجا.

راستی بگم ما تو یه ساختمونیم یه حیاط بزرگ مشترک و خونه های جدا.

بعد یه هفته با شوهرم رفتیم مثل پروانه دور شوهرم میتابید اما جواب سلام منو هم نداد.ماشدم اومد خونه گریم افتاد از حرص.شوهرم اومد بغلم کرد گفت اشکال نداره یه یکماه طول میکشه تا مامانم بس کنه نمیشه هم خیلی کشش بدیم اون دیگه یاد گرفت دخالت نکنه یه خانواده ایم زشته بحث باشه.فرداش شوهرم رفت سر کار وقتی رفت بهم گفت به خاطر من برو اونطرف و کم محلی دیدی به من ببخش.یه دو سه بار رفتم اما خب ادم چقدر تحمل کوچیک شدن داره.اومدم خونه بابام.حالا دو روز دیگه میخوام برگردم نمیدونم چیکار کنم.برم اونطرف نرم

یه دیوار بدید من سرمو بکوبم بهش.ممنون.😥

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نرو

اگر بخودتون احترام بذارین میتونین توقع احترام دیدن داشته باشین

جایی ک باشما اونطور ک درشانتون نیست برخوردمیشه بی احترامی به خودتونه

این رو به همسرتون هم شفاف بگین بدون عصبانیت

گر به هم اویزیم...مادو سرگشته تنها چون موج،به پناهی ک تومیجویی خواهیم رسید.اندر ان لحظه جادویی اوج

خسته نباشی😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
ما دو ساله ازدواج کردیم این دوسال کاری کرد ک من الان ۶ ماهه دارم داروی اعصاب و ارامبخش زیر نظر پزشک ...

اشتباه میکنی دوست من به خودت اسیب نرسون تو میخای 2روز دیگ مادر شی

میدونم این ماه باردار میشم❤️❤️
2706