2733
2739

سلام خانوما لطفا کمکم کنید 

یه مدت میشه سرنماز خیلی حواسم پرته سوره اشتباهی میخونم، یا فکرای عجیب میاد سراغم که کاش نماز تمام شه اما دلم عاشق نمازه نمیدونم انگار شیطان میخاد گولم بزنه واقعا سردرگم هستم نمیدونم چرا اینطور شدم تمرکز ندارم روی کارم 

خواهش میکنم مسخره نکنید من نیاز دارم به کمک

توی زندگیمم خیلی مشکلات دارم

ناراحتم نمیتونم درست خداوند رو عبادت کنم و احساس میکنم خدا نمازم قبول نمیکنه

دست خودم نیست نمیدونم چم شده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا باید مسخره کنیم گلم 

واسه منم بارها پیش اومده 

فکرتو مشغول خود جمله ها کن.به کلمات فک کن

انگار داری از دفتر رونوشت میخونی با دقت 

دیگه افکار دیگه به ذهنت نمیاد

مانا هستم 

مدیریت ذهن نداری تمرکز داشته باش

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2738
 نمیدونم چرا باید همچین حالت هایی بهم دست بده بنظرتون چرا اینطور شدم

گلم چله استغفرالله  ربی اتوبو الیه انجام بده روزی ۱۰۰ تا 

هرروز هم ۱۰۰ تا لاحول لاقوه..‌‌ بگووو عالیه اینا 

لاحول .... ک میگن وسوسه شیطانی رو دور میکنه کلا افکار شیطانی هرچی ب آدم آرامش میده 

میتونی قبل نماز خوندن هم بگی بعد شروع کنی 

توی دستت آیت الکرسی بخون  فوت کن بکش ب صورتت 

انرژی  منفی ازت دور میشه 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

منم ماه رمضان نماز وقران میخوندم حواسم جای دیگه میرفت

دست خودش نیس آدم 

ازچند نفر پرسیدم اونام همینطور بودن

روزها رفتند و من دیگر  خود نمی دانم کدامینم             آن منِ سرسخت مغرورم  یا   منِ مغلوبِ دیرینم    

من یک مدت درگیر همچین حسی بودم بطوری که وقتی به خودم میومدم می‌دیدم دارم سلام نماز میدم اما اتفاقی که پانزده سال پیش افتاده بوده کلا مرور شده در ذهنم 

با یک حاج خانمی صحبت کردم همینجا 

بهم گفت نمازتو با صدای بلند بخون 

بعد قبل از شروع نماز هفت بار سوره حمد و یک بار چهار قل و یک بار آیت الکرسی بخون و صلوات بفرست پایان هر سوره 

دیگه این هم همه ذهنی برام حل شد 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
من یک مدت درگیر همچین حسی بودم بطوری که وقتی به خودم میومدم می‌دیدم دارم سلام نماز میدم اما اتفاقی ک ...

پس از این به بعد با صدای بلند میخونم

امیدوارم مشکلم حل بشه خیلی ناراحتم انگار که عبادت نمیکنم چه فایده