2733
2734

یه نکته مهم 

اگه رنگش خوب نگرفت . هر رنگی بزاری کلا دیگه رنگ نمیگیره . هررنگی . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رنگ کردم خیلی ناز شد

چطوری رنگ کردی؟ 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2728
من یکی از دوستام با حنا رنگ میکرد قشنگ میشد واقعا با قهوه یا چایی و اینا

زمینه موهای خودش چ رنگی بود مشکی یا بور و خرمایی ؟ رنگی ک درمیومد رو موهاش به قرمزی و شرابی نمیزد ؟؟؟ با چیا رنگ میکرد ؟ چندساعت میداشت میموند ؟

2740
زمینه موهای خودش چ رنگی بود مشکی یا بور و خرمایی ؟ رنگی ک درمیومد رو موهاش به قرمزی و شرابی نمیزد ؟؟ ...

موهای خودش مشکی بود 

ببین اون بلد بود چون زیاد میزاشت خیلی ناز میشد مثلا با چایی میزاشت فکر کنم شرابی میشد ولی با قهوه و اینا قهوه ای بعد یادمه می‌گفت زرده تخم مرغ هم میزد انگار بخاطر تقویت موهاش 

دیگه در ارتباط نیستیم باهم وگرنه برات می‌پرسیدم من یه بار داداشم برای تقویت موهاش گذاشت حنا ولی با قهوه قاطی نکرد یه کوچولو به نارنجی میزد انگار 

موهای خودش مشکی بود  ببین اون بلد بود چون زیاد میزاشت خیلی ناز میشد مثلا با چایی میزاشت فکر کن ...

عزیزم مرسی ازتوضیحات کاملت انقد خوشم میاد ازکاربرایی که انقد قشنگ راهنمایی میکنن

وای باورم نمیشه یکی موهای خودش مشکی بود با حنا تونسته باشه قهوه ای دربیاره موهاشو😄

گلم من شرابی اصلا دوست ندارم دوست دارم قهوه ای بشه یادت نیس چقد قهوه میریخت یا چه مارکی بود قهوش ؟؟ بعد قهوه ایش مشخص بود یا فقط تناژ قهوه ای داشت 

عکسی چیزی تو گوگل شبیه به رنگ موهاش میتونی پیدا کنی ببینم چه رنگیه

عزیزم مرسی ازتوضیحات کاملت انقد خوشم میاد ازکاربرایی که انقد قشنگ راهنمایی میکنن وای باورم نمیشه یک ...

دورت بگردم عزیزم 

نه بخدا خیلی سال پیش بود شاید سال ۹۳ ۹۴ 

ولی داداش خودم موهاشو حنا گذاشت و مشکی بود موهای خودش میخوای بزار ازش بپرسم بگم بهت

عزیزم مرسی ازتوضیحات کاملت انقد خوشم میاد ازکاربرایی که انقد قشنگ راهنمایی میکنن وای باورم نمیشه یک ...

ببین اگه خود حنا رو بزاری به نارنجی میزنه 

حالا یه جور دیگه ه‍م هست حنا بی رنگ اگه بری عطاری فکر کنم قشنگ توضیح بده برات 

من حالا شنیدم حنا دارچین زردچوبه قهوه رو با تخم مرغ قاطی میکنن 

والا میترسمم بگم بعد بد شه مدیون شم

دورت بگردم عزیزم  نه بخدا خیلی سال پیش بود شاید سال ۹۳ ۹۴  ولی داداش خودم موهاشو حنا گذا ...

خدا نکنه مهربون 

اره عزیزم اگرممکنه بپرس و اینکه موهای داداشت مشکی بود بعد حنا واقعا رنگ گرفت یافقط یه حاله کمرنگ زیرافتاب معلوم میشد ؟ دوسدارم واقعا رنگ بگیره قهوه ای بشه