2733
2739

من ازش شکایت کردم بابت ضرب و شتم 

من شکایت کردم بابت ترک انفاق الان 40روزه ترکموت کرده بار اخرم فحاشی و کتک کاری جلو بچه 3ساله 

و شکایت کردم رو مهریه 

و درخواست طلاقم دادم دارم مشاوره های طلاقو میرم تا خالا با یه وکیل مشورت میکردم راه حلهای اون بود و امید داشتم امروز رفتم پیش یه وکیل دیگه 

این میگفت شاید پیروز نشی و حق طلاق با شوهرته و سخته کارت هی باید بری و بیای و خیلی ترسیدم ناامید شدم میخوام زود تموم شه البته فکر کنم این وکیله منظورش این بود پول هنگفت بگیره و خودش کارمو درست کنه این مدت که گذشت فهمیدم دیگه همسرمو دوست ندارم و فقط عادت کرده بودم بهش اخه پل ها پشت سرشم خراب کرد و وقتی دیپ دارم طلاق میگیرم به فامیل خودم زنگ زد و پشت سرم تهمت ناموسی زد دیگه بیشتر ازش بدم اومد. 

خودش فکر میکنه مثل قبله و من بازم برمیگردم اما من دیگه اصلا نمیخوامش. 

تو رو خدا بگین با این پرونده هت میشه فشار بیارم واسه طلاق راحت شم؟ 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پروسه طلاق برا همه سخته، با توجه به شرایط راهیه که باید بری ، ارام باش و مقاوم

حاضرم مهریه رو هم ببخشم فقط طلاق اوکی بشه. 

من میدونم یه عده با من چپ افتادن از این به بعدم دیگه با اون یه عده هیچ کاری ندارم لطفا کسایی که از عاطی74 بدشون میاد نیان تو تاپیک اینجا تنها محیط درد و دل منه میخوام اینجا رو داشته باشم.
2731
پرونده های طلاق خیلی پر دردسرن و پیچ در پیچ فکر نکن به همین راحتی فردا جدا میشی مگر اینکه حق طلاق ...

اره میدونم اما کاشخسته میشد میومد توافق میکرد. 

اره میدونم اما کاشخسته میشد میومد توافق میکرد. 

بنظرم تو شهری که هستی یه وکیل بگیر چون توافقی هست هزینه کمتره در حد ۱۰ تومن مثلا نمیدونم دقیق

بعد بیاد وکیل توافق نامه بنویسه و برین دفتر اسناد و مردحل توافقی

2740
بنظرم تو شهری که هستی یه وکیل بگیر چون توافقی هست هزینه کمتره در حد ۱۰ تومن مثلا نمیدونم دقیق بعد ب ...

پوافقی نیست که من میخوام جدا شم اون نه. اما خیلی چیزا به نفع منه ترک انفاق کرده و تمکین هم نمیتونه برام بگیره چون خونه به نام منه. 

ولی من طبق تجربه ام میگم  حتما وکیل بگیر و با مشورت اون برو و تنها پیش نرو  موفق باشی گل ...

وکیل نداذم اما مشورت میکنم پیششون این خوبه با راهنمایی های اونا پیش میرم؟ 

وکیل نداذم اما مشورت میکنم پیششون این خوبه با راهنمایی های اونا پیش میرم؟ 

اره خوبه

ولی وکلا تا وارد پرونده نشن دل نمیسوزنن دیدم که میگم

مستقیم تا براشون مشئولیت ایجاد نکنی دل نمیسوزونن اصلا و فقط رد میکنن از سرشون

من باشم به وکیل می سپارم اگر تمکن مالی داری البته

اگرم نه دیگه چاره ای نداری این روش رو برو

اره خوبه ولی وکلا تا وارد پرونده نشن دل نمیسوزنن دیدم که میگم مستقیم تا براشون مشئولیت ایجاد نکنی ...

عه اینطوریه؟ بعد کارم سریع تر پیش میره؟