2733
2739

من اگه به شما نگم می‌ترکم چون واقعا روم نمیشه بگم به فامیل و آشنا

داداشم خیلی وقته پیش بابام بوده و نمی‌تونست مادرمو زیاد ببینه کسی هم براش تلاشی نمی‌کرد 

امروز با کلی زحمت و بدبختی حاصل تلاش خودم رفتم آوردمش خونه مامانم 

رفتم کیک خریدم که همه دور هم جمع باشن 😭سر اینکه کیک شکلاتی نمیخوره کیکو پرت کرد وسط خونه مامانم اینا 

بعدشم کلی فحش داد 

جالبه واقعا من اینقدر براش زحمت کشیدم مامانمم زنگ زد داییم برد پرتش کرد خونه بابام 

فقط 46 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نکنه معتاد شده :(

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2738

پدر مادرتون جدا شدن؟ نمیدونم چندسالشه داداشت ولی معلومه فشار روشه و تنهاس . 

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
چند سالشه ،خیلی بچه هست مشخص، شما ناراحت نشو عوضش تجربه شد ک دیگه از اینکارا نکنی

نه بابا ۱۵ سالشه  حتی سر سفره لگد زد به نونا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر بارداری نیست دوستان تیکر اهدافمه 😊بعضی آدما فقط به لطف اینکه قتل غیر قانونیه تا الان زنده موندن!                                                A🤍M.         ❤️‌‌  Vali hal man bâ to khob Misha!❤️
پدر مادرتون جدا شدن؟ نمیدونم چندسالشه داداشت ولی معلومه فشار روشه و تنهاس . 

جدا شدن ولی همه چی همیشه زیر سر خودش بوده 

حتی نمیومد مادرمو ببینه رفته بود گفته بود مادرم خرابه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم اگه خانواده طلاق گرفتن که طبیعیه شاید فکر کرده دوسش ندارین که پیشش نبودی.....کلا خانواده طلاق ...

خودش بابامینا رو انتخاب کرد یادمه چقدر مامانم التماسش کرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
15خیلی سن حساسی ،سربه سرش نزارین دوران بلوغ 

همیشه همینجوری بوده

1
5
10
15
20
25
30
35
40