2752
2734
عنوان

شغل مامان باباهاتون چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 52 پست
اوه اوه ساری بیبی  ما که راه دور ازدواج کردیم و زندگی میکنیم چی که چند ماهی یه بار میریم و میا ...

هرجوری دلت میخواد فکر کن اگه منو ت تاپیکای بقیه دیده باشی میفهمی که چقدر دارم خاکی حرف میزنم

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊
خدا پدرومادرت و حفظ کنه حالا که ثروتمندین یادتون نره دست ۴ تا آدم گرفتار ام بگیرین 

پدر و مادرم هردوشون خییییلی فقیر بودن و با تلاش رسیدن به اونچیزی که حقشونه و قطعا کسایی که مثل گذشته خودشون بودن رو فراموش نمی کنن

فن دوآتیشه هوتن جان ،بهرام جان و نوید جان😍🫀❤️میبینین آقایی هام چقدر جذابن؟؟بدو پروفمو ببین محو زیباییشون شو😍😍❤️❤️ راستی کاربری دست دونفره😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قبل از انکه دل برنجانی کلمات را بسنج،تیر رفته بر نمی گردد به اغوش کمان 

واقعا دلم رو شکوندین هرچی که باشم عین خودتون دخترم 

❤️

بالاخره یه نفر بجای اینکه دلمو بشکنه خوشحالم کرد

2731

دوستان یه لحظه میاین تاپیک بعدیم

به شدت بهتون نیاز دارم

بالاخره یه نفر بجای اینکه دلمو بشکنه خوشحالم کرد

من ترجیح میدم به سوالی که پرسیده شده جواب بدم چرا به خاطر چیزی که به من آسیب نمیزنه دل کسیو بشکنم هرکس یه جوره زندگیش همه که نباید شغلشون  مثل هم باشه🌺

من ترجیح میدم به سوالی که پرسیده شده جواب بدم چرا به خاطر چیزی که به من آسیب نمیزنه دل کسیو بشکنم هر ...

قربونت برررمممم