2733
2734

چند تا آگهی استخدام کارگاه پیدا کردم از تو دیوار 

فردا میخوام تنها برم ببینم کارارو 

استرس گرفتم اگه بدزدنم چی 

اونوقت چیکار کنم 

تنهایی نرو 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با مرد برو به دیوارم اعتماد نکن همش  دروغه 

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.... 💍متاهل لطفا آقایون درخواست ندن .
2728
مجبورم تنها برم کسی رو ندارم باهام بیاد 

به خدا الان گفتی دلم شور زد 

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست....   از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.... 💍متاهل لطفا آقایون درخواست ندن .
2740

تنها نرو ریسک نکن خطر همیشه در کمینه  اونایی که تیتر اخبار شدن هم  نمیفهمیدن چی در انتظارشونه

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
کسی رو ندارم اینجا  تو این شهر تنهام

پس بگو پدرم بیرون منتظرمه تو ماشین 

بگو نامزدم 

حلقه ام دستت کن 

برای دفاع از خودت یه چیزی بزار تو کیفت