2733
2734

تو یه تاپیک همه دارن از متاهلی مینالن و یه عده میگن زن قوی مستقل و ازدواج خریته و... 

تو یه تاپیک میشینن از ازدواج میگن که خوبه و و اونایی که ازدواج کردن کار خوبی کردن و... 

بابا طرف تاپیک میزنه واسه نظر سنجی نظرتو بگو چرا یه بقیه توهین میکنی 

ازدواج خریته به تو چه طرف دوست داره ازدواج کنه تو همین سایت خیلیا و دیدم میگن دوست داریم وقتمونو صرف بچه هامون کنیم و شوهرمون خوبه و یا اینکه شوهر خوب میکنیم و استقلال نمیخوایم چون زندگیمون تقسیم شدس 

از طرفی یکی کلا به ازدواج فکر نمیکنه کلا دنبال استقلال بازم به تو چه میشینی میگی داره اشتباه میکنه پشیمون میشه فلانی پشیمون شد آقا اون پشیمون شد بزار اینم بشه هر کس راه اندازی خودشو بهتر بلده  

یکمممم فقط یکممم به علایق هم احترام بزارید جالبه تا حرفشم میشه همه میشن آزادی خواه و آزادی دوست ولی حتی معنی آزادی رو هم نمیفهمن 

آرامش 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اونایی که میگن ازدواج با عرض معذرت خریته،  مشخصه که ازدواج کردن و شوهر خوبی قسمتشون نشده، برای همینم از شدت ناراحتی اینو میگن

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
خب به تو چه الان تو چرا داغ کردی 

بابا احترام خوب چیزیه طرف راهشو انتخاب کرده قرار نیس توهین بشه بهش به خاطر علایقش 

این بیشتر به توچه داره تا اینکه یکم شعور و تو جامعه رواج بدیم! 

آرامش 🌱
2740

چهار نفر اینجا تاپیک میزنن ک دوتاشون فیکه فکر میکنن همه مردا بدن 

اه بابا بخدا اونام انسانن، مثل ما خانما بد و خوب دارن 

پدر من تو کار مادرم اصلااااا دخالت نمیکرد 

دایی هامم اصلا خانماشون رو محدود نمیکنن 

اینهمه ادم دور و بر ما با مردای درست و حسابی دارن زندگی میکنن پس چین ؟ 

آدم تو زندگیش نیاز به یه شریک داره تا همدیگه رو از نظر روانی و روحی و همه‌جوره ساپورت کنن

بخدا خیلی ها هم زندگیشون خوبه ولی تاپیک نمیزنن ، میدونی چرا ؟ چون تا تاپیک خوب بزنن همه میان بهشون انرژی منفی میدن 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋
اونایی که میگن ازدواج با عرض معذرت خریته،  مشخصه که ازدواج کردن و شوهر خوبی قسمتشون نشده، برای ...

خب قرار نیس برای همه همین باشه 

من‌ الان پارتنر دارم همزمان درسم میخونم تابستونم قراره کار راه بندازم والا سرهرم کنم کارام بهتر پیش میره چون از پسش بر میام انتخابم درست بوده 

طرف چششو باز نکرده این انتخاب و کرده قرار نیس همه عین هم باشن

آرامش 🌱
چهار نفر اینجا تاپیک میزنن ک دوتاشون فیکه فکر میکنن همه مردا بدن  اه بابا بخدا اونام انسانن، م ...

دقیقا 

بعد اصن کاری به خوبی و بدی و درست غلطش ندارم 

طرف پست گذاشته شما خیلی قوی هستین که هیچ نری و تو زندگیتون جا نمیدین ازدواج خریته و... شعور حرف زدنم نداره 

آرامش 🌱

کلا اونایی ک یه جنسو میکوبن

چ زن وچ مردو

تک بعدی فک میکنن

و دچار مشکله فرهنگی و فکری هستن

والا همه اونا از دوتا جنس مردو زن به دنیا اومدن

پس چطوری میتونن یکی رو حذفش کنن

درحالی ک باید اینو بدونن ک خوب بودن وبد بودن 

ب جنسیت آدما نیس

دقیقا  بعد اصن کاری به خوبی و بدی و درست غلطش ندارم  طرف پست گذاشته شما خیلی قوی هستین ک ...

چند نفر ازدواجشون بد بوده دارن شوهرشونو به همه تعمیم میدن 

اصلا ازدواجی که با شناخت کافی و نه فقط با احساس بلکه با منطق جلو بره بسیار خوبه ، احتمال خراب شدنش پایینه

منتها یسری خانما زود عاشق طرف میشن بدون هیچ شناختی ازدواج میکنن نتیجشم همین میشه ک میبینید تهشم میگن همه مردا بدن

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋