2737
2739
عنوان

بارداری و بیماری خود ایمنی

97 بازدید | 10 پست

بچه ها تو اطرافیانتون کسی بوده رماتیسم داشته ولی با وجود قرص های که می‌خورده باردار شده داروهای مصرفی شم ازرام و پردنیزولون و هیدروکسی کلروکین و مدایسین بوده مشکلی ام برای جنینش پیش نیومده باشه

من بیماری خود ایمنی کبد دارم

آزارام مصرف میکنم. الانم باردارم

بارداری قبلیم هم با وجود مصرف دارو، الحمدلله مشکلی نداشت و بچم سالم دنیا اومد

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوز داروتون تو بارداری چقدره لاله جان

یه دونه ازارم هر شب

شش تا مزالازین در روز

سه تا اورسوفار در روز

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟
تو بارداری قبلی اینارم استفاده می‌کردیم با همین دوز

بله استفاده میکردم عینا همین اندازه

بله استفاده میکردم عینا همین اندازه

خدارو هزار مرتبه شکر که مشکلی برای گل هاتون پیش نیومد من ی بیماری التهابی پوستی خود ایمنی دارم می‌خوام باردار شم خیلی میترسم بخاطر داروها تو اینترنت زده داروهای سرکوبگر سیستم ایمنی بدن باعث اوتیسم میشه در بچه

2740
خدارو هزار مرتبه شکر که مشکلی برای گل هاتون پیش نیومد من ی بیماری التهابی پوستی خود ایمنی دارم می‌خو ...

سر بارداری قبلی به منم خیلی میگفتن...اوتیسم و بیماریهای عجیب و غریب نوزاد...من اصلا غربالگری و آنومالی هم نرفتم و گفتم با وجود جلوگیری، خدا خواسته باردار شدم، هدیه خدا رو هرچی باشه میپذیرم.

شوهرم وقتی دید دخترم در نهایت صحت و سلامت دنیا اومده، گریه میکرد. 

تحقیقات جدید میگه این داروها با دوز کنترل شده هیچ مشکلی نداره.