2737
2734

دردتون چند روز بود؟ من تجربه خودمو میگم

ساعت ۶ صبح رفتم بیمارستان تا ساعت ۸ طول کشید تا آماده بشم بر عمل ساعت ۸ شد رفتم اتاق عمل آمپول بی حسی زدن عین آمپول معمولی درد نداشت دراز کشیدم پاهام گرم شد تا زیر سینم بعد ۱۰ دقیقه استرس داشتم ب دکتره گفتم تروخدا آروم ببرید 😅گفت تموم شده دارن بخیه میزنن ک یهو صدا پسرم شنیدم انگار تو دهنش پر آب بود آوردن پیشم پسرم ی دندون داشت😍بخاطر کلسیم زیاد ک طبیعیه

بوسش کردم آروم شد 😍

شیر خورد تو اتاق عمل گفتم پمپ درد بهم وصل کنید ک روز اول هیچ دردی حس نکردم روز دوم ک راه رفتم سوزش داشت ولی ارزششو داشت انگار رفتم شهربازی آمدم ولی از روز سوم ب بعد طوری حالم خوب شده بود ک پله های بیمارستان بدو بدو میگردم اون داستان جدا داره🥲🤕

حالا شما بگید چند روز درد کشیدید من روز دوم راه رفتنی درد کرد همین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سز شدی؟ چرا بده؟ چند روز درد کشیدی 

اره سزارین بودم خیلی اذیت کننده بود منکه هر روز فحشش میدادم 

فقط طبیعی 

سومین کاربریمه ممنون نی نی یار 😑🙌لطفا برای پسرم یه صلوات با دل پاکت بفرست❤️
چرااا خیلی ها ب من میگن تو عجیبی 

آخه بدن بابدن فرق داره دخترعموی من بعد یه هفته تمام کارهاشو انجام میداد ولی من بیست روز کلا افتادم آخه من یه مشکلی دارم زخم ببینم فشارم میاد رو شیش واسه همون کلا سرم وصل میکردن دوهفته بعدعمل

2740
خب طبیعی نچشیدی از کجا میدونی طبیعی خوبه شاید این دردی ک کشیدی پیش طبیعی هیچ باشه

نه عزیزم من دوتا طبیعی داشتم سومی رو سزارین شدم 

اصلا حاضرم صدبار طبیعی زایمان کنم یه بار دیگه سزارین نشم قابل مقایسه نیست باهم مخصوصا دوره تقاهتش دقبفا همون روزهای اولی که میخوای به بچه برسی و از وحودش لذت ببری 

سومین کاربریمه ممنون نی نی یار 😑🙌لطفا برای پسرم یه صلوات با دل پاکت بفرست❤️
آخه بدن بابدن فرق داره دخترعموی من بعد یه هفته تمام کارهاشو انجام میداد ولی من بیست روز کلا افتادم آ ...

اهان خب منم میتونستم کارامو بکنم ولی خودم ۴۰ روز خوابیدم محض احتیاط

من دو تا سزارین کردم درد خاصی نبود دلیلش هم اینکه که من بعد عمل که میگن راه برو دیگه از هر فرصتی استفاده می کنم تا راه برم فکر کنم باعث میشه بدن زودتر به حالت عادی برگرده 

من دهمین روز دیگه کامل به زندگی عادی برمی گردم کارای خونه جارو اینا رو خودم می کنم

منم سز شدم. تا ده روز درد داشتم. بعد کشیدن بخیه بهتر شدم. ولی هنوزن بعد ۷ ماه شکمن یجوریه و مث قبل نشده. 

چیزی که منو از پا انداخت سختی های روحی بود که قبل سز و بعدش کشیدم. مچاله شدم. 

الهی نگاهی