2737
2734

من اصلا اعتماد به نفس ندارم بزارم از طرفی دلم میخواست انقدر خوشگل بودم که میذاشتم 

با فیلترم دوست ندارم بزارم

هی

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
اره همه اکانت هام عکس خودم

خیلی خوشگلی؟

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره 

دماغم کوچیک نیس موهامم خیلی نمیخوام دیده شه و ارایش غلیظم نمیکنم فییلتر نمیزارم فتوشاپم ممیکنم

فقط اون زاویه ای که توش خوبیو پیدا کن 

من یه دختری ام که هم نمازشو میخونه ومحرم میره روضه نذر برمیداره،هم دوس داره پیرسینگ بزنه تتو کنه وموهاشوهفت رنگ کنه هم دوست داره کنار نماز مغربش زیارت عاشورابخونه هم دوس داره برقصه وآهنگ گوش بده حتی دوس داره سیگارم بکشه (نکشیدمادوس دارم فقط)یه جاهایی چادریه یه جاهایی نه،دوس داره دستاش پره انگشتر باشه و از طرفی یه دانشجوی متشخص تو دانشگاه .این کاربری سومه منه اصلا دلم نمیخواست تو نی نی سایت عضو بشم ولی مشکل یه نفر باعث شد دوباره بیام

خودمم و پدرم بدون فیلت ر آره میزارم  حتی اینجا هم گذاشتم و هست تو تاپیکم 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

چرا نزارم 

خب فیلت.ر صافی صورت بنداز بدون ارایش اینا دوست داری بزار

توهین رو تحمل نمیکنم و جوابش رو با توهین میدم پس حواست رو جمع کن شعور و شخصیت خانوادگیت رو به نمایش نزار 
2738