2737
2739

الان قطره گوش ریختم یکم خیسه تو گوشم میشه عنبرنسا هم بزنم؟

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عنبرنسا ممکنه عفونت رو تشدید کنه 

بخاطر قطره گوش میگین؟

چون قبل ریختن قطره دودشو دادم تو گوشم عالی بود کلی دردش کم شد درجا

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
2731
نزنی 

چرا؟ باهم بده یعنی؟

ن 

قطره بریز ده دقیقه ب همون پهلو بخواب بعد تو گوشت پنبه بهداشتی بکن و بچرخ سمت دیگه.

پنبه تو گوشات باشه تا صبح زودتر خوب میشه

مت گلیسرین فنیک میریزم تو گوشم خیلی خوبه

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
نه کلا نزن بده 

نه عااااالیه بخدا عصری درد شدید داشت گوشم یک ساعت دودشو دادم داخل یهو دردش رفت خداروشکر

2740
بخاطر قطره گوش میگین؟ چون قبل ریختن قطره دودشو دادم تو گوشم عالی بود کلی دردش کم شد درجا

عنبرنسارا ممکنه علایم رو کاهش بده (دود سیگار هم فوت کنین تو گوشتون همینکار رو میکنه) ولی باعث میشه عفونت مزمن بشه و بعد یه مدت شدیدتر برگرده 

ن  قطره بریز ده دقیقه ب همون پهلو بخواب بعد تو گوشت پنبه بهداشتی بکن و بچرخ سمت دیگه. پنبه تو ...

برا من قطره انتیبیوتیک و دگزا داده

با پوست بزار رو گاز بعد بیارش پایین مغزش رو جدا کن بزار تو گوشی 

چیو؟