2733
2739

فک میکه هیچی بلد نیستم اصلا منو آدم حساب نمیکن فک میکن نادونم ..من دختر فهمیده ایم منطقی ام همه هم میدونن از اون فهمیده تر و بیشتر اهل زندگی ام ..ولی شوهرم فک میکنه من بدتزین زن جهانم ب چشش نمیام ردم حساس نیس اصلا فک میکن منو ول کنه دیگ میتررشم هیشکی نمیاد با من..مثلا رسید کارتو داشتم میخوندم دیدم نگام کرد گف بلد نیستی ببینمش یا بهم گف هی غذاها تکراری میپزی برا همینه هیچی بلد نیستی ..یا داشتیم نگا باغ وحش مستند میکردیم از من میپرسید اسم این حیوکن چیه ..میخاس بدون بلدم یا ن ..ریده تو اعتماد ب نفسم قیافمو ظاهرم خوبه ولی ب چشش نمیام 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اول اینکه ب خودت برس زیاد تحویلش نگیر بعد موقع صحبت کردن کلماتی ب کار ببر باکلاس باشع برگرده از تو بپرسه فلان کلمه یعنی چی ...کم کم نظرش عوض میشغ تو غذاهات تنوع ب خرج بده خلاقیت داشته باش معلومه زن باکلاس دوس داره

2731
خب اول اینکه ب خودت برس زیاد تحویلش نگیر بعد موقع صحبت کردن کلماتی ب کار ببر باکلاس باشع برگرده از ت ...

اره .من  خاکی ام خیلی اهل کلاس فلان نیستم 

2738
تحصیلاتت چقدر؟ شاغلی؟ کلاس هنری یا ورزشی میری؟ مطالعه ازاد داری؟ چقدر به خودت میرسی؟ چقدر این اهمیت ...

دیپلمم ..خانه دارم کار نمیکنم  کلاسم نرفتم

خب اول اینکه ب خودت برس زیاد تحویلش نگیر بعد موقع صحبت کردن کلماتی ب کار ببر باکلاس باشع برگرده از ت ...

خب برا پخت غذا  وقتی مواد غذاهارو نمیاره چجور چیزی درست کنم

اره .من  خاکی ام خیلی اهل کلاس فلان نیستم

شوهر منم همینه با این که خودش هیچی حالیش نیست ‌..و من بهش موردی رو میگم یه مدت بعد همون چیز رو به من توضیح میده انگار خودش کشف کرده خخخخخ اینا مریضن مریض 

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
وقتی به خودت اهمیت نمیدی واسه خودت ارزش قائل نیستی .چطور انتظار داری بقیه بهت ارزش بدن؟

خب چیکار کنم مثلا وقتی پول نداره بهم نمیده من چجور کلاس برم