2752
2734
ساعت ادکلن عینک ست کیف و کمربندو کراوات .  یا جدیدا خیلی مد شده بند لباس زیرت😂😂😂

بند لباس زیر؟ 😁 

ساعت هم تازه خریده 

ادکلن هم ک خاص خودش رو میزنع گرونه 

کمربند کراوات استفاده نمیکن

ایرپاد  ادکلن تراول ماگ (یه سری برندا حدود 3 تومن تراول ماگ دارن و خیلی هدیه کاربردی هم هست) ...

ماگ تازه براش گرفتم با عکس خودش جادویی 

ایرپاد آیفون قیمت نداری؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عطر اورجینال بگیر اگرم گرونتر بود دکانت بگیر بزن اینستا عطرامین اونجا عطراش اصله من عید گرفتم مثلا ع ...

آخه ادکلن خاص خودشو میزنع ک خیلی گرونه 

برا همین گیجم 😔

نما ندارع ک

چرا نداره اسمش بده بزنن خیلی قشنگه من واس شوهرم کردم خیلی خوشش اومد 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
میش ببینم 🙁  آخه طلا گرمی ۳۷۰۰ هس

الان پیشم نیست دست خودشه 

من بع طلا فروش گفتم اینقد پول دارم طلای اسم شوهر بزن ک زد 

شما حالا بگو۲ونیم اول اسمش بزنه۵۰۰دستبندش میشه

طلا ک نمیخوای بخری میدی واست میسازه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
الان پیشم نیست دست خودشه  من بع طلا فروش گفتم اینقد پول دارم طلای اسم شوهر بزن ک زد  شما ...

*شوهرم

حتی د ی ج ی کالا داره یه نگاه بنداز

باشه پس میرم امروز ببینم چقدی میش 🥺

برو عزیزم

2706