2733
2734
ساعت ادکلن عینک ست کیف و کمربندو کراوات .  یا جدیدا خیلی مد شده بند لباس زیرت😂😂😂

بند لباس زیر؟ 😁 

ساعت هم تازه خریده 

ادکلن هم ک خاص خودش رو میزنع گرونه 

کمربند کراوات استفاده نمیکن

ایرپاد  ادکلن تراول ماگ (یه سری برندا حدود 3 تومن تراول ماگ دارن و خیلی هدیه کاربردی هم هست) ...

ماگ تازه براش گرفتم با عکس خودش جادویی 

ایرپاد آیفون قیمت نداری؟ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
عطر اورجینال بگیر اگرم گرونتر بود دکانت بگیر بزن اینستا عطرامین اونجا عطراش اصله من عید گرفتم مثلا ع ...

آخه ادکلن خاص خودشو میزنع ک خیلی گرونه 

برا همین گیجم 😔

نما ندارع ک

چرا نداره اسمش بده بزنن خیلی قشنگه من واس شوهرم کردم خیلی خوشش اومد 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
میش ببینم 🙁  آخه طلا گرمی ۳۷۰۰ هس

الان پیشم نیست دست خودشه 

من بع طلا فروش گفتم اینقد پول دارم طلای اسم شوهر بزن ک زد 

شما حالا بگو۲ونیم اول اسمش بزنه۵۰۰دستبندش میشه

طلا ک نمیخوای بخری میدی واست میسازه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
الان پیشم نیست دست خودشه  من بع طلا فروش گفتم اینقد پول دارم طلای اسم شوهر بزن ک زد  شما ...

*شوهرم

حتی د ی ج ی کالا داره یه نگاه بنداز

باشه پس میرم امروز ببینم چقدی میش 🥺

برو عزیزم

2706