2733
2734
عنوان

فوری(بیانیه)⭕⭕⭕

482 بازدید | 14 پست

لطفاً نادیده نگیریدددد 🔴

من به کمک و حمایت همتون برای دیده شدن این تاپیک نیاز دارم

باتوجه به اینکه در تمام پلتفرم ها و سایت ها کاربرین حق دارن مطالب خودشون رو هر وقت که بخوان پاک کنن و اکانت خودشونو غیر فعال یا حذف کنن بیاین نی نی یار ها و مسئولین سایت رو تا حد امکان تگ کنید تا صدامون به گوششون برسه و سایت رو آپدیت کنن و ویژگی های جدید رو بهش اضافه کنن

نی نی سایت عزیز بابت خدماتت ممنونیم ❤️ اما لطفاً در جهت رفاه و حفظ حریم شخصی کاربران دو گزینه «حذف تاپیک» از سمت کاربران و «حذف اکانت » را به دسترسی های کاربری اضافه کن.هزاران بار سپاس

پ‌ن: دوستان بحث متفرقه نکنید و حد امکان نی نی یار هارو تگ کنین مرسییی

مخالفم اینجوری بعضی کاربرا میان تاپیک فیک میزنن اشک بقیه را در میارن هزار تا دروغ میگن بعد هم راحت حذف میکنند

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مخالفم اینجوری بعضی کاربرا میان تاپیک فیک میزنن اشک بقیه را در میارن هزار تا دروغ میگن بعد هم راحت ح ...

خب اگر حذف نکنن چی میشه مثلا؟ دلیل خوبی نیست حریم شخصی افراد ارجحیت داره

مخالفم اینجوری بعضی کاربرا میان تاپیک فیک میزنن اشک بقیه را در میارن هزار تا دروغ میگن بعد هم راحت ح ...

الان که حذف تاپیک نیست مگه فیک نمیزنن؟ میزنن

الان هم میتونن فیک رو حذف کنن فقط شرایطش مقداری سخت‌تره 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
خب اگر حذف نکنن چی میشه مثلا؟ دلیل خوبی نیست حریم شخصی افراد ارجحیت داره

آدم عاقل حریم خصوصیشو تو سایت عمومی نمیاره وقتی آورد باید تاوان اشتباهشو بده ک دیگه اینکارو نکنه

2738
اونایی که کل زندگیشون اومدن تعریف کردن بعد الان ترس شناسایی شدن دارن چیکار کنن

اشتباه کردن عزیزم شما چه میدونی پشت گوشی کیه وچه نیتی داره

آدم عاقل حریم خصوصیشو تو سایت عمومی نمیاره وقتی آورد باید تاوان اشتباهشو بده ک دیگه اینکارو نکنه

شنونده باید عاقل باشه 

باید احتمال اینو بدید که تاپیکا فیکه دیگه گریه و زاری برای چیه؟ اگر ادم انقدر ساده و زودباور باشه که تو زندگیش نابود میشه

چیکار به فیک بودن و نبودنش دارید اگر کمکی از دستتون بر میاد راهنمایی کنید و اگرم بر نمیاد که هیچی

اما الان خیلیارو دیدم برای اینکه اکانت کاربریشون بپره میاد تاپیک میزنن فحشای رکیک میدن و مزاحمت و کارای زشت میکنن تا بقیه گزارش بزنن که نینی یارا بیان و اونارو بترکونن

خب چه کاریه اخه زحمت نینی یار هام بیشتر میشه و اثارش هم مخرب تره

اشتباه کردن عزیزم شما چه میدونی پشت گوشی کیه وچه نیتی داره

من خودم تا الان چیز خاصی از خودم نگفتم بترسم

ولی خیلی از کاربرا دیدم این مشکلو داشتن

درسته حالا بعضیا میان درد و دل کنن کامل توضیح هم میدن🤕

شنونده باید عاقل باشه  باید احتمال اینو بدید که تاپیکا فیکه دیگه گریه و زاری برای چیه؟ اگر ادم ...

من ک تا حالا برا کسی اینجا اشکم در نیومده ولی باتوجه به رنج سنی کاربرا ک این سالها کم شده کلی گفتم چند ساله اینجا هستم دیگه اول تاپیکو بخونم تا تهش میدونم جریان چیه 

من خودم تا الان چیز خاصی از خودم نگفتم بترسم ولی خیلی از کاربرا دیدم این مشکلو داشتن درسته حالا بع ...

درسته 

قبول کن ک اشتباهه عزیز دلم اگه این سخت گیریها نباشه سایتو خرابش میکنند اینها به نفع همه است

درسته  قبول کن ک اشتباهه عزیز دلم اگه این سخت گیریها نباشه سایتو خرابش میکنند اینها به نفع همه ...

عزیزم میشه اعمال محدودیت کرد که هر فرد با شماره و ایمیل فقط یه بار بتونه توی سایت ثبت نام یا دیلیت اکانت کنه. گاها پیش میاد آدم مستاصل میشه و تنها چاره کمک و چاره جویی توی نی نی سایت به صورت ناشناسه اما خب ممکنه دوباره حریم خصوصی افراد به خطر بیفته 

عزیزم میشه اعمال محدودیت کرد که هر فرد با شماره و ایمیل فقط یه بار بتونه توی سایت ثبت نام یا دیلیت ا ...

همین محدودیت هست