2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک زن وقتی استقلال مالی داشته باشه قدرت؛ اعتماد به نفس همه چی داره پس قوی باش نقطه ضعف نشون همسرت نده حتی اگر بهترین باشه 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
2731
2740
یک زن وقتی استقلال مالی داشته باشه قدرت؛ اعتماد به نفس همه چی داره پس قوی باش نقطه ضعف نشون همسرت ند ...

متاسفانه خیلیا شاغلن .‌اما زندگیاشون داغونه . 

و خیلی افتضاحه 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
یعنی هر چی تو دلمون هست رو بهش نگیم؟ آخه به کی بگیم🥲

ب خودت به درونت هیچکس از خودت امین تر نیست 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

به نظرم تو سن پایین باید درکنار درس حتما یه هنر رو یادگرفت که در اینده اگه با تحصیلاتت نشد صاحب شغل بشی از طریق هنرت بتونی

هیچوقت به همسرت نباید وابسته بشی عشق و علاقه جداست و واجبه اما وقتی کسی متوجه وابستگی رو نسبت به خودش حس میکنه ارزشت یهو کمتر میشه انگار اویزونی و این باعث فرار طرف مقابله 

زود به ادما اعتماد نکنید تا مدت زمانی رو باهاشون نگذروندید هرچند کلا زیادی اعتماد کردن خوب نیست 

همجنسامونو درک کنیم و بهشون و رابطه اشون و زندگیشون حسادت نکنیم و رحم کنیم و بهشون لطمه نزنیم 

باهم مهربون باشیم

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...یادگاری که در این گنبد دوار بماند❤👌🏻
خوندم گلم یخ تراپی یعنی چی عزبز

عزیزم یه تاپیک قبلش زدم و راجبش توضیح دادم

عنوانش تجربه من از سه روز یخ تراپیه

اگه پیدا نکردی بهم بگو برات توضیح بدم قشنگم

خیلی راحته و برای من جواب بوده

چند تا از تاپیکا مال خودم نبوده❤️
متاسفانه خیلیا شاغلن .‌اما زندگیاشون داغونه .  و خیلی افتضاحه

چون اعتماد ب نفس ندارند چون نقطه ضعف ک  گفتم نشون دادند اینکه قوی نیستند  و خودشون جوری وانمود میکنند ک بدون طرفشون بدبخت عالمند خودشون دلشون میخواد و انتخاب میکنند شرایطشون را