2737
2734

چراااا

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میخام جداشم چی ببرم به غیر شناسنامه کارت ملی ؟

فقط یه کاری نکن پشیمون بشی حواست باشه اگه بدون اجازه ش خونه رو ترک کنی واست عدم تمکین میگیره

عقد نامه و طلا هات رو ببر 

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
فقط یه کاری نکن پشیمون بشی حواست باشه اگه بدون اجازه ش خونه رو ترک کنی واست عدم تمکین میگیره عقد نا ...

عقد نامه هم لازمم میشه ؟ 

بزار شکایت کنه عدم تمکین 

2740
بیا بعلم عزیزم من که دیگ واقعا بریدم تا خودم خودموو نجات ندم کسی برام کاری نمیکنه

یه شوهر لاشی عوضی دارم ۴ ساله نامزدم حالا بعد ۴ سال میگ برو طلاقتو بگیر مهریتم میده سه ماه قهر بودیم بعد سه ماه خودم پیشقدم شدم اشتی کردیم ولی چه فایده عین چوب خشکه باهام حتی موقع رابطه کتکم میزنه ک اجازه بدم هعییی

یه شوهر لاشی عوضی دارم ۴ ساله نامزدم حالا بعد ۴ سال میگ برو طلاقتو بگیر مهریتم میده سه ماه قهر بودیم ...

تو که هنوز لچه نداری بیخیالش شو بره به درک ، من تحمل میکردم بخاطر بچه هام ولی دیگ صبرم تموم شده

تو که هنوز لچه نداری بیخیالش شو بره به درک ، من تحمل میکردم بخاطر بچه هام ولی دیگ صبرم تموم شده

من بچه ندارم نه سر زندگیم نرفتم خیلی ظالمه انقد ک نمیدونم کدومشو برات بگم یه کتاب میشه قشنگ ولی من ازدواج دوممه میترسم از جدای از حرف دیگران هعی

من بچه ندارم نه سر زندگیم نرفتم خیلی ظالمه انقد ک نمیدونم کدومشو برات بگم یه کتاب میشه قشنگ ولی من ا ...

منم از حرف دیگران میترسیدم ، ولی خوب دیگ صبرم سر اومد هرچی میشه بشه 

💔

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand