2733
2734
عنوان

با مردی که دست بزن داره چیکار میشه کرد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 49 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مراجعه به پزشک قانونی و گرفتن طول درمان 

مقابل به مثل ، جوریکه که زمینگیر بشه و روش نشه بگه از زنم کتک خوردم

خیلی ببخشید اگه به زوره که خر از همه پر زورتره 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2731
چطوریه پروسش؟طول میکشه؟

صبح برو کلانتری محل 

بهت برگه میدن برا پزشک قانونی 

برو اونجا و برات نامه میدن برا دادگاه 

میبری دادگاه و ...

یه کم زمان بره ولی شوهرت وقتی ببینه محکم ایستاده جلوش میشینه سرجاش

با کتک درست میشه جدی میگما شوهر خالم میزد یبار که خالمو زد سه تا دایی هام با قمه رفتن بالا سرش انقدر زدن که یه هفته نمیتونست از خونه بیاد بیرون همون شد الان دعوا کنن مثل دخترا قهر میکنه میره تو اتاق 

2740
مراجعه به پزشک قانونی و گرفتن طول درمان  مقابل به مثل ، جوریکه که زمینگیر بشه و روش نشه بگه از ...

میترسم جلو چشم بچم بکشم اینم روانی بشه

😘لایکم نکن رفیق😘
با کتک درست میشه جدی میگما شوهر خالم میزد یبار که خالمو زد سه تا دایی هام با قمه رفتن بالا سرش انقدر ...

دقیقا شوهر خاله منم دست بزن داشت داییم رفت یه بار همچین کتکش زد که دیگه بعد اون هیچوقت همچین غلطی نکرد

2706