2737
2739
عنوان

شلوار دمپا با ونس +عکس

225 بازدید | 15 پست

خوبه بهم میان ؟؟ البته کفش و که تنهایی میپوشم ولی واسه یه جایی میخوام اینجوری برم 

اینم بگم کالج دوست ندارم ، پاشنه بلند هم نمیتونم پام شکستگی داره

توهین رو تحمل نمیکنم و جوابش رو با توهین میدم پس حواست رو جمع کن شعور و شخصیت خانوادگیت رو به نمایش نزار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
شلوار لی یا همون جین نام استایل  شلوار از همین جنس که پاته پاچه گشاد

میدونم گلم مام استایل مام فیت و...

منظورت اینه شلوار بوت کات جین بخرم؟؟ یعنی دمپا لی؟؟ 

توهین رو تحمل نمیکنم و جوابش رو با توهین میدم پس حواست رو جمع کن شعور و شخصیت خانوادگیت رو به نمایش نزار 

اگه نصف بودجه ای که به تبریز و شهرهای تورک نشین میدن رو به مناطق لر نشین و سایر مناطق محروم کشور اختصاص بدن صدبرابر اونجا قشنگتر میشه حداقل آب و هوا مون تا پوست و استخوان رو داغون نمیکنه ، نصف طنز پردازای های اینستا که معروف هستن لر هستن اینم از پیشرفتشون بود شما هنوز عقلت به این چیزا نمی‌رسه ...شما هم اون دختر لاغرها که ترکی حرف میزنه اسکول بازی در میاره به شوهرش که اسمش مصطفی است جیغ میزنه میگه دست بزن رو دارید حالا من بیام بگم همتون اوسکول و خولید؟؟بعد میای توهین می‌کنی شما ترک ها که به خر بودن معروفید حالا واسه ما آدم شدید 

نصف تاریخم بخونی متوجه میشی هر ملتی توی سرتاسر جهان حداقل یبار به تورک ها و زنان و ملت تورک تجاوز کرده و از طرفی ترک همون مغوله اینو تمام تاریخ دانان میدونن پس اگه جرعت داری برو بگو من مغول زادم 😂😂شما یه ایران می‌دونه تبریزیا چقدر وحشین و آدم رو از شهرشون فراری میدن چون همواره به زنان و ملتشون تجاوز کردن میترسن غیر ترک بره توی شهرشون شما تورک ها با خودتون هم نمیسازید اردبیل و ارومیه و آذری و ترکی همه از هم بدتون میاد و خودتونو بالاتر از دیگر می‌بینید عوضش ما همه پشت همیم 

یا رب مباد گدا معتبر شود حالا معلوم نیست خودت به نون شبت محتاجی به ترکیه و چیزایی که به خودت ربطی نداره مینازی؟

اومدم همینو بت بگم و برم حالا هر زری داری عرعر کن خر جون

حکومت قاجار که گوه زد تو مملکت تمام ملت رو به تاراج بردن خودتونو زدید کوچه علی چپ اگه همین حکومت قاجار مال یه قوم دیگه بود خوارش می‌کردید 

اگه به دوران صفوی و .. می‌نازید و اینقدر تاریخ خوندید پس باید بدونید حکومت ساسانی و عاشوری و عیلامی لر بودن و چقدر شکوه و قدمت داشتن چی توی خودت دیدی که توی تاپیکی که اسمتون رو نیاوردن میای و هر چی از دهنت در میاد میگی؟ادعا فرهنگ نداشتت میشه؟ پس بدون توی پنج تا استان عصبی و پرخاشگر چهارتاشون ترک نشین هستن