2737
2739

دکترم گفت نصف اضافه وزنت از تیروئید بسیار کم کارت هست قبل تیروئیدم ۸۶ کیلو بودم ک راحت میشد با رژیم و ورزش درستش کنم الان شدم ۱۱۰ کیلو یک هیکل افتضاح دارم ک هیچ انگیزه ای ندارم براش کاری کنم از عمل اینا هم خوشم نمیاد حس میکنم ورزش و رژیمم پیش بگیرم این هیکل درست نمیشه پایین تنم رونم بزرگ شده باسنم کوچیک خط سوتینم سه تیکه شده شکم پهلو دارم سنمم خیلی کمه قدم ۱۶۸ خیلی نا امیدم خیلی🥲💔

خواهرم تیروئیدشو با نمک و داروی حمام زرنیخ دار درمان کرد

الانم داره لاغر میکنه خودشو

ورزش کن و شاد باش

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

سلام عزیزم چند سالته???نورمحمدی ام مشاور طب سنتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم..

کمکت میکنیم اول مشکل تیروئیدت برطرف شه و بعد یواش یواش لاغرشی

فقط اول باید بفهمم ریشه مشکلت کجاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ناامید نباش ۷۰کیلو بشی هیکلت عالی میشه فقط باید بخایی

من با قد ۱۶۰

وزن ۱۱۰کیلو سایز ۵۲بعد ۱سال نیم کالری شماری شدم ۶۹سایزمم ۳۸ سخت بود ولی شد تازه ۴تا دیگم باید کم کنم تموم نشده هن 

خدایا از تو معجزه میخام وزن۶۹/۹۰۰⬅️۶۹/۵۰۰😍هدف۶۵
آخه این هیکل چجوری میخواد با ورزش درست شه

عزیزم ناامید باشی حتی نمیتونی تکون بخوری

اول باید خودتو بپذیری هیکلتو مشکلتو و بعد با همه عشقی که بخودت داری هیکلتو بسازی

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
رژیم بگیر درست میشه..اراده داشته باش من دو هفتس رژیم دارم و از الان کاملا معلومه کاهش وزنم

آخه رژیم اصولی پول ندارم مثلا تو رژیم اصولی روزی دویست گرم فیله گریل شده ی مرغ هست من تهش میتونم کم خوری کنمو روزی شیش قاشق برنج و پنج قاشق خورشت ناهار و شام بخورم ک میترسم تاثیری نداشته باشه رو وزنم

2740
ناامید نباش ۷۰کیلو بشی هیکلت عالی میشه فقط باید بخایی من با قد ۱۶۰ وزن ۱۱۰کیلو سایز ۵۲بعد ۱سال نیم ...

ماشاءالله به اراده شما

منم با کم خوری و هر از گاهی کوهنوردی از 75 به 68 رسیدم فقط باید ورزش کنم تا باز وزنم کم بشه

آخه رژیم اصولی پول ندارم مثلا تو رژیم اصولی روزی دویست گرم فیله گریل شده ی مرغ هست من تهش میتونم کم ...

ببین قندای مصنوعی رو حذف کن کلا..شیرینی و نوشابه و همه چی..نون و برنج و روغنتم کم کن..بجاش سعی کن مرغ و تخم مرغ و حبوبات خصوصا عدس و سالاد رو جایگزین کنی..شبا هم بعد ساعت ۸ دیگه چیزی نخور تا صبح..

مثلا من در روز ۱۶ ساعت چیزی جز آب نمیخورم و ۸ ساعت باقی مانده رو غذاهای بی ضرر و سبزیجات و پروتیین میخورم زیادم سخت نمیگیرم و جیزای گرون نمیخرم..

ولی اگه رژیم نمیگیری کم خوری کن و شبا غذا نخور و ریزه خواری رو کم کن

آخه رژیم اصولی پول ندارم مثلا تو رژیم اصولی روزی دویست گرم فیله گریل شده ی مرغ هست من تهش میتونم کم ...

نه بابا چه پولی حجم غداتو کم کن تو نت سرچ کنن ببین چی میتونه کمکت کنه

کبدتو پاکسازی کن ، کن غدا بخور ولی مفید ورزش کن خیلیم حالت خوب میشه

ببین قندای مصنوعی رو حذف کن کلا..شیرینی و نوشابه و همه چی..نون و برنج و روغنتم کم کن..بجاش سعی کن مر ...

در کنار اینها باید تیروئیدش درمان بشه چون مانع لاغری میشه

مخصوصا اگه قرص شیمیایی مصرف کنه