2733
2739
عنوان

به نظرتون بابام ولخرجه ؟

153 بازدید | 16 پست

بابا من به من و مامانم خیلی سخت پول تو جیبی میده و خرید های خونه رو انجام میده اما خب تو پول توجیبی خوب نیست اما برای خانواده خودش به نظرم خیلی ولخرجه .به همه اعضای خانواده اش عیدی میده مثلاً به نوه خواهرش میده به خواهر زاده اش هم باز  میده  یا به زنداداشش هم میده در صورتی که خانواده اش فقط به من عیدی میدن 

مثلاً امشب تولد یه نفر دیگه بود خواهر زاده اش و نوه های خواهرش داشتن می رقصیدن به همه شون شاباش داد در صورتی که فقط بالای من داد 

کلا برای خانواده اش خیلی خرج می کنه 

هر وقت بچه های کوچیک رو میبینه میبرتشون مغازه و کلی خوراکی میخره 

بهش هم میگیم ناراحت میشه و لج می‌کنه 

اعصابم رو خورد کرده .خودمون وضعیت مالی پایین نری نسبت به بقیه خانواده اش داریم به اون پول ها خودمون نیاز داریم اما این اینکار ها رو می‌کنه ! 

چی کارش کنیم 

کتابام(دهم و یازدهم و دوازدهم و جامع تجربی) با قیمت خیلی کم میفروشم تمیز هم هستن اگر خواستین بهم اطلاع بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط مامانت باید بهش بگه جو نگیرتت ــلارج بازی درمیاره 

بهش میگه اما بدتر می‌کنه 

دقیقا جو می گیرتش .فکر می‌کنه فقط خودش پول داره 

کتابام(دهم و یازدهم و دوازدهم و جامع تجربی) با قیمت خیلی کم میفروشم تمیز هم هستن اگر خواستین بهم اطلاع بدین
2731

اعصابم خورد شد

بابای منم همیشه عیدا به نوه های داداشاش عیدی میداد اما داداشاش هیچوقت بما عیدی نمیدادن با اینکه وضع اونا خیلی خیلی بهتره

حتی تو چشم روشنی دادن یا هدیه عروسی بابام سنگ تموم میذاش اما اونا ن

خلاصش کنم همدردیم😑

ولخرج نیست فقط واسه بقیه خوبه میخاد تو چشم بقیه باشه ولخرج بابای منه حقوقش دست خودش بود ی هفته م ...

بابا من اعتماد به نفسش پایینه احساس می کنم با این کار میخواد خودش رو بالا ببره اما خب ما چی کارش کنیم درست شه

بهش میگه اما بدتر می‌کنه  دقیقا جو می گیرتش .فکر می‌کنه فقط خودش پول داره

جو گیره کاریش نمیشه کرد جیب خالی پزعالی. طرفش باید عاقل باشع جبران کنه تاپول برگرده به خودتون

2738
اعصابم خورد شد بابای منم همیشه عیدا به نوه های داداشاش عیدی میداد اما داداشاش هیچوقت بما عیدی نمیدا ...

به خدا وقتی شاباش داد میخواستم همونجا بزنم زیر گریه 

بابا جان ما خودمون الان پول لازمیم از مردم قرض کردیم برای خرید ماشین بعد این اینجوری می‌کنه 

جو گیره کاریش نمیشه کرد جیب خالی پزعالی. طرفش باید عاقل باشع جبران کنه تاپول برگرده به خودتون

ببخشیدا آنقدر پرو هستن که جبران نمیکنن 

غریبه پرسته دیگه دوست داره از طرف اونا تشویق بشه

یه مدت گفتم بزار خودم الکی تشویقش کنم اعتماد به نفسش بره بالا اما فرقی نکرد

بابا من اعتماد به نفسش پایینه احساس می کنم با این کار میخواد خودش رو بالا ببره اما خب ما چی کارش کنی ...

باهاش صحبت کنین این کارارو نکنه

زندگی های الان سخت شده، نمیشه الکی پولو واسه بقیه خرج کرد

باهاش صحبت کنین این کارارو نکنه زندگی های الان سخت شده، نمیشه الکی پولو واسه بقیه خرج کرد

مشکل اینه قبول نمیکنه 

امشب وقتی دست تو کیفش کرد میخواست شاباش بده مامانم بهش نگاه کرد گفت نده اما بدتر داد اومدیم خونه گفت چون گفتید نده منم دادم 

خیلی بچه اس😞