2733
2739
عنوان

خیلی پشیمونم ماما نشدم ازدواج کردم

164 بازدید | 15 پست

کاش مجرد میموندم درس می‌خواندم تربیت معلمی پیرا پزشکی مامایی اینا راحت آزمون میدادم استخدام میشدم یه خانوم مستقل و با اعتماد بنفس پولدار که شوهرم میکردم سرم بالا بود همیشه 

خونه بابام بی پولی کشیدم الآنم خونه شوهر بی پولی کلی منت چون انقد زود ازدواج کردم دیپلم بعد ازدواج به زور گرفتم.شوهرم خودشو سر تر می‌دونه با اینکه بی پوله 

جاریم شاغله از مجردی شاغل بود تحصیلکرده بود خیلی احترام داره ولی من ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تلاش میکردم بجا اینکه فکر عشق و عاشقی باشم

ماهی رو هروقت از آب بگیری تازست،اگر امکانش رو داری تو زمینه ای سررشته داری کار خودت رو داشته باش،اگر نه برو سراغ کارای شرکتی

خانم عزیز هنوز هم دیر نشده دوست من توی ۲۹ سالگی پزشکی قبول شد و الان ترم ۵ عه تا کی میخوای خودت رو س ...

شوهرم پولشو بده و منت بذاره؟

نمیخوام من باید از اول پزشک میشدم شوهر خوب میکردم خودم انتخاب میکردم نه اینکه انتخاب بشم

شوهرم پولشو بده و منت بذاره؟ نمیخوام من باید از اول پزشک میشدم شوهر خوب میکردم خودم انتخاب میکردم ن ...

ینی میخای تا اخر عمرت همینو بگی و حسرت بخوری پول دادن همسرت منت نیس شما زن و شوهرینموظف هست که یسری خرجیارو بده نهایت کار کن پسش یده

2740
شوهرم پولشو بده و منت بذاره؟ نمیخوام من باید از اول پزشک میشدم شوهر خوب میکردم خودم انتخاب میکردم ن ...

من هم موقعی که به نوجوون ها همین حرفو میزنم فکر میکنن نصیحت الکی میکنم و سرشون و درد میارم شماهم دیگه عقب که نمیشه برگشت لااقل آینده رو بهتر کن مطمئن باش جایگاه اجتماعیت بالا بره همسرت هم رفتارش بهتر میشه