2733
2734

هفته هفتم بارداری هستم. لکه بینی داشتم با سختی و بدبختی رفتم بیمارستان دکتر بیسواد گفت چیزی نیست برو خونه فردا هم برو سرکار چیزی نیست رسیدم خونه مثل پریودی خون میرفت ازم تا یک ساعت. اون دکتر بیشعورترین دکتری بود که تا به امروز دیدم خدا ازش نگذره 

-هفته قبل قلب تشکیل نشده بود.

-حالت تهوع داشتم که قطع شده.

کسی بوده مثل من باشه و بچه اش سالم مونده باشه؟

(دو روز قبل رفتن بیمارستان یه ماما لیسانس اما با سواد گفت یک روز استراحت کن کم میشه بعد برو سونو اصلا نرفتی هم فقط بخواب اما گفتم برم متخصص زنان نظر بده تا خطر نداشته تخصص بخوره تو سرش)

شیاف ندادن بهت؟شیاف پروژسترون؟ 

اون ماما بنده خدا تلفنی شیاف داد بهتر شدم. اما امروز تو بیمارستان فرستاد از این ور به اون ور بیشعور. گفت عادیه. خیلی بیشعور بود. تا یه دکتر مشهوری هم هست مطبش جای سوزن انداختن نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون ماما بنده خدا تلفنی شیاف داد بهتر شدم. اما امروز تو بیمارستان فرستاد از این ور به اون ور بیشعور. ...

بعضی وقتها من نمیدونم شانس آدمه چیه دکتر یهو گاااو میشه گاو ولی گر نگه دار من آن است که من می‌دانم شیشه را در ّغل سنگ نگه میدارد

2731