2733
2739
عنوان

اولین بحث دوران عقدمون🥲 ، چه واکنشی باید نشون بدم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1568 بازدید | 57 پست

چندتا تیکه دیگه هم انداخت

یه لحظه حس کردم غریبه ام باهاش

بهش گفتم خب بقیه تیکه هاتم بنداز

بعدش بهش گفتم چندبار تا الان باهات چنین برخوردی داشتم که اینو میگی؟؟؟؟

منو درک میکنی که تو چه موقعیتی بودم؟

بجای اینکه بیای آرومم کنی

بهم تیکه میندازی!!

دیدم هی پوزخند میزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اشتباه کردی تو عصبانیت زنگ زدی اونم اومده خونتون  میتونستی بری تولد وقتی برگشتی بگردی دنبال طل ...

خیلی گشتم دنبالش خب

طلا هستا چیز ارزون قیمتی نبود که بیخیالش بشم

بیشتر از همه از مامانم ناراحتم که رفتار مادرشوهرم تو موقعیتا خیلی بهتر از اونه

انگار هنوز ناپخته هست

اصلا دلیلی نداشت همچین حرفی به شوهرم بزنه

یا کلا یسری حرفا میزنه که فقط ادمو کوچیک میکنه

الان عقدی اینجوری عروسی کنی چه میکنی

کسی که با مادرش بد رفتار میکنه صدپله بدتر با همسرش رفتار میکنه

چقد عجولی 

حالا کجا بود طلاها کار کی بود مادرت خواهرت یا خودت

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
خیلی گشتم دنبالش خب طلا هستا چیز ارزون قیمتی نبود که بیخیالش بشم بیشتر از همه از مامانم ناراحتم که ...

مادرشوهرت رودربایستی میکنه

رفتار شما اشتباه بوده

زود از کوره در میری

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
عه شما  خب کامل تعریف کن  راستی یه سوال که شاید درست نباشه اون ادم که کلی اذیتت کرده بود ...

نه عزیزم

من آدمیم که خیلی زود کسایی که باید از زندگیم پاک شن رو فراموش میکنم

بعضی وقتا از خودم میترسم😅

وابسته نمیشم به هیچ احدی

ولی برام عجیبه

اینکه الان ناراحتم از شوهرم انگار نفسم گرفته

یچیز سنگین رو سینمه انگار

انتظار داشتم تا الان پیامی بده

2740
خیلی گشتم دنبالش خب طلا هستا چیز ارزون قیمتی نبود که بیخیالش بشم بیشتر از همه از مامانم ناراحتم که ...

من نگفتم ارزون یا بی ارزش طلا 

رفتارت درست نبود 

خودت باعث شدی مامانت اون حرف به شوهرت بزنه 

اگه تو اون موقعیت نمیگفتی بیاد پیشت اینجوری نمیشد 

عاقلانه تر رفتار کن

نه عزیزم من آدمیم که خیلی زود کسایی که باید از زندگیم پاک شن رو فراموش میکنم بعضی وقتا از خودم میت ...

درکت میکنم آدم تو این موقعیت‌ها دوست داره کسی همراهیش کنه و آرامشش رو بهم نزنه ،،دلیل نداشته همسرت این حرفا رو بزنه 

شما هم بهش میگفتی خیلی ناراحت بودم بابت وسایلم رفتارم دست خودم نبود قصد بی احترامی نداشتم

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....

هردو چند سالتونه گلم؟ 

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید.