2737
2734
عنوان

کودک یک سالو ده ماهه دارم اما...

92 بازدید | 17 پست

کودکم هنوز حرف نمیزنه مامان بابا هم نمیگه حرف میزنه ولی متوجه حرفاش نمیشم نمیدونم چکار کنم گفتار درمانی نمیبرم بعد کسی از شما مامانا کودکتون اینجوری بوده بعد به حرف اومده باشه کم کم تو این سن خواهشا اگه کسی میدونه کمکم کنه ممنون 🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پسر من الان دو سال نیمشه فقط کلمه میگه صحبت کامل نمیکنه مثلا مامان بابا اب ابجی داداش فقط کلمه میگه باهاش کار کن خودت صداش بزن بینم متوجه میشه سرشو برگردونه یا بهش بگو برو فلان چیزو بیار هر چی دم دستته بهش اسماشونو بگو من خیلی با پسرم کار میکنم

2728

خودت زیااااااد باهاش حرف بزن

حتیبا خودت زیاد حرف بزن

یه سری کتاب هست من به پیشنهاد گفتار درمان استفاده کردم

اسمشون یادم نیس

اما تو مغازه های هوش و خلاقیت گیر میاد

چند جلد هست

هر جلد تعدادی کلمه داره

عکسای بزرگ و واضح داره و برای هر عکس یه کلمه نوشته

اینا خیلی خوبن

خیلی

2740

بچه من داره 3 ساله میشه فقط کلمات میگه جمله های 2 کلمه ی میگه دیگه حرفهایی میزنه متوجه نمیشم و خیلیم پر حرفه بردمش دکتر گفت طبیعیه همین کلمه و جمله 2 کلمه ی میگه کافیه میگفت کتاب پزشکی خط قران نیس بنویسه حتما بچه تا 2 سالگی حرف میزنه بعضیا دیر بعضیا زود اصل کلمات و دو جمله ی میگه مهمه

عزیزم پسر من الان دو سال نیمشه فقط کلمه میگه صحبت کامل نمیکنه مثلا مامان بابا اب ابجی داداش فقط کلمه ...

آره متوجه میشه مثلا چیزی بخواد میاد دست منو میکشه میبره اونجا ولی من از چیزی بخوام نمیاره فقط وقتی میگم بیا بهت شیر بدم فورا میاد یا بهت غذا بدم

بچه من داره 3 ساله میشه فقط کلمات میگه جمله های 2 کلمه ی میگه دیگه حرفهایی میزنه متوجه نمیشم و خیلیم ...

در کل خانواده ی همسرم بچه هاشون دیر به حرف میان