2752
2734

چت نمیکنم فعلا از یکی ت این زمان عمرم خوشم اومدش ک اینم نمیدونم چی ب چیه اعصاب ندارم 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مسخره ترین و الکی ترین عشق مجازیه!!! اینو زمانی درک میکنی ک از نزدیک عاشقه کسی بشی!

میدونید چرا عشقا فیک شدن؟ چون ۹۹ درصدش تو مجازی میگذره 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2731
چ کردید؟

از این جور جوا فاصله گرفتم 

بعد باید ببینی اصن چت چی هس چجوری هس 

همینجوریم کشکی کشکی که ادم ب همه ک وابسته نمیشه 

عشق، زد ضربه بمن،  اسموونا رو دودی کردم،  نگاهم رو ب ماه،  میچکه اشکم چرا،  د،  قلبم باید بی حس شه،  این زندگی پر درده
چپ و راست تصویری میگیرن ،اشنا میشن با لوزالمعده ی همدیگه هم 😂

😂 دقیقا صحبت شما درسته 

لوزالمعده رو باحال گفتی پاشیدم 😂😂😂😂

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
قصد شوم؟

اکثر پسرا اینطوری شدن. همه فقط لاشی و خیانت‌کار

منم ک عاشق دختری بودم، با همه خوب و بدش ساختم، هزاربار بخشیدمش. هروقت ناراحت بود کنارش بودم، همیشه باهاش صداقت داشتم، سیاست نداشتم، قرض کردم تا براش خرج کردم، آخرش ولم کرد رفت 🙃

2706