2733
2739

سلام خانما بزودی باید برم سرکار ... تایمش از صبح تا ظهر، ولی دو سه ماه در سال بخاطر حجم کار بالا ممکنه تاشب اضافه کاری اجباری باشه...

پسرم حدودا دو سالشه ، حالا تنها درگیری ذهنیم پسرمه که چکار کنم بذارم مهد یا پرستار بگیرم براش. اصن راحت کنار میاد با نبودنم یا که اذیت میشه، لطفا خانمای شاغل راهنماییم کنین چکار کنم فقط دوهفته فرصت دارم ... 

تو این شهر هم کسی رو نداریم که بتونم پسرمو بذارم پیشش. 

از طرفی هم به این شغل نیاز دارم و به سختی به دستش آوردم، نمیتونم انصراف بدم 

گفتم خیلی تنهام ... گفت از رگ گردن به تو نزدیک ترم   

پرستار بگیر 

مهد زوده براش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگر صبح تاظهره میتونی پرستار بگیری ولی در به دری داره دیگه 

من توصیه نمیکنم چون تو شهر غریب سخته خیلی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
به نظرم مهد از همش بهتره پرستار که ریسکه معلوم نیست به این زودیا کسیو پیدا کنی که بشه بهش اعتماد کر ...

اخه مهد سختیش اینه صبح زود باید بچه رو بیدار کنی سرما وگرما 

گناه داره طفل معصوم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
اخه مهد سختیش اینه صبح زود باید بچه رو بیدار کنی سرما وگرما  گناه داره طفل معصوم

دقیقا بخاطر همین میگم هنوز واسه مهد کوچیکه. و اینکه چون تعداد بچه ها زیاده با یه ویروس سریع مریض بشه 

گفتم خیلی تنهام ... گفت از رگ گردن به تو نزدیک ترم   
2740
دقیقا بخاطر همین میگم هنوز واسه مهد کوچیکه. و اینکه چون تعداد بچه ها زیاده با یه ویروس سریع مریض بشه ...

اصلا سنش واسه مهد خوب نیست

من بچم ۴سالشه امسال مهد رفت 

پدر مارو دراورد