2737
2739

دیشب ما یجایی دعوت بودیم 

ک ی آقاپسری اونجا بود من قبل از رفتن ب اونجا فالوش کردم پیجش باز بود 

ایشونم ۳۱ سالشه قصد ازدواج داره دنبال دختره من ۲۲ سالمه

بعد اومدیم خونه ایشونم رکوئست داد 

خلاصه خوابیدم

صبح پاشدم  دیدم پیام داده شما منو میشناسید؟گفتم نه همینجوری فالو کردمو فلان 

خلاصه پرسید چن خواهربرادری و دانشجویی و اینا 

گفتم فک کنم تو مراسم دیشب دیدمتون گفت کی بودید

گفتم فلان رنگ روسری داشتم چنان با شوق پیام میداد... ولی دیگ نداد😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔

بچه ها مگه من چمه؟چرا همه اینطوری میکنن؟حالم خیلی بده عملا اون واکنشش ینی ازمن خوشش نیومده من بااینهمه زخم چیکارکنم😔😔😔😔💔💔💔

چرا مورد پسند کسی نیستم😔😔💔

احساس خورد شدن دارم

نباید اینجوری میگفتی من فلانیم رنگ روسریمم فلانه 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ینی یهویی پیامشو قطع کرد؟یا سرد شد؟

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2740

سلام گلم اولا ک پسرا هیچ ارزشی ندارن ک خوششون بیاد یا نیاد.

دوما اختلاف سنیتون خیلی زیاده و سنه شما هم خیلی کمه هم بهتر ک نشه.

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید.