2737
2734
عنوان

چجوری میتونین یکی رو نبخشین؟

123 بازدید | 16 پست

یکی در حقم بی معرفتی کرد

بی ادبی کرد بی احترامی کرد 

به عنوان برده دید 

مسخره کرد 

حسادت کرد پ

تنهام گذاشت

با اینکه دوستم بود و همسن و هم جنس و کنارش نمینشستم ولی باهاش حرف میزدم و میبخشیدمش

نمیدونم چه کار کنم از فاصله بگیرم

کاربری دو دختر خاله هست!                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من یکی کوچکترین کاری باهام بکنه حتی اگه ناخواسته باشه بدون اینکه متوجه بشه ناراحتم بکنه ازش کینه به دل میگیرم و تا عمر دارم یادم نمیره.به روش نمیارم باهاش حرف میزنم میگم میخندم پشت سرش حرف نمی‌زنم ولی تو دلم ازش ناراحت میشم 

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

چندنفرتوزندگیم هستن که بدترین بدیهاروتوزندگیم درحقم کردن وهیچوقت نمیتونم ببخشمشون

خدایامن درکلبه ی فقیرانه ی خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری من چون تویی دارم وتوچون خودنداری  
2738

من قبلت خیلی راحت میبخشیدم دلم دریا بود

ولی جدیدا وقتی آزار ببینم واقعا اذیت میشم انگار واقعا جاش درد میکنه و سخت میبخشم

به نظرم تو هم مجبور نیستی ببخشی چرا به خودت اجبار کنی بذار ببین زمان چیکار میکنه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

یا اگه بخشیدی هم مجبور نیستی خودتو تو فشار بذاری که نباید بیخیال مهم آرامش درونیه توعه فقط جوری باهاش رفتار نکن که انگار دوباره میتونه همونکارو کنه تو هی ببخشی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم