2733
2739
عنوان

کیا هیچ دوستی ندارن؟

82 بازدید | 13 پست

ناراحت نیستین؟ 

من هیچ، دوستی ندارم یکی داشتم اونم خیلی باهام بدرفتاری کرد مثلا باید من همه چیزمو بهش میگفتم

اما خودش وقتی میخاست بره جایی یا کاری کنه بهم نمیگفت و ناپدید میشد 

منم دیگه قطع رابطه کردم.... 

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...

تقریبا یکی دوتا دارم فقط که الان با یکیشون دو ماه صحبت نکردم و اون یکی یه هفته که ۷و۸ سال از خودم بزرگتره چرا ناراحت میشم که کسی رو ندارن ولی تنهایی رو ترجیح میدم به رفیق ناباب

در یک کلام اگه قرار نبود به دستش بیاری خدا هیچوقت فکرش رو توی دلت نمینداخت👌🏻🌟🌈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ندارم یکی پارسال داشتم نامزد کرد دیگه سراغمو نگرفت منم بدم میاد هربار من بزنگم و پیام بدم . پس قطع رابطه کردم .تنهام پادشاهی میکنم . 😀😀😀

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
2731
منم ندارم یکی پارسال داشتم نامزد کرد دیگه سراغمو نگرفت منم بدم میاد هربار من بزنگم و پیام بدم . پس ق ...

احساس تنهایی نمیکنی؟ 

گاهی وقتا ادم دلش یه دوست میخاد

من یک ملکه  هستم....ملکه  "خودم "   ....به خودم احترام میزارم و برای خودم ارزش قائلم.....کاربری قبلیم ترکید😭"شهرزاد قصه هاااااام" سابق هستم...
من هیچ دوستی ندارم خیلی تنهام حتی فامیل هم ندارم تک فرزندم هستم 

منم تنهام شهر غریبم هستم

2740
احساس تنهایی نمیکنی؟  گاهی وقتا ادم دلش یه دوست میخاد

من کلا عادت کردم ب تنهایی اخه دوستام هر کدوم یه جور بهم ضربه زدن .اینم ک میگم مثلا اینجور بود ک سرک بکشه ب زندگیه من  . کلا قیدشو زدم .اما یه دوست قدیمی دارم تلفنی در ارتباطیم حضوری از هم خیلی دوریم 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
اسی ساکن کدوم شهری . منم اینجا غریبم . دیگه انقد تنها رفتم دور دور عادت  کردم

یکی از شهرهای خراسان جنوبی 

مامانم اینا مشهدن