2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دو ساعت که برای شیر مادر هست  شیر خش‌‌ک هی سه یا چهار ساعت یکباره ولی بچه من معمولا هر ۳ سا ...

من چون شیر خودمو میدادم دکتر گفته بود هر دو ساعت بیدارش کن شیر بده 

ساعت شیر خشک رو نمی‌دونستم ولی حتما باید بیدارش کنی 

2731
عزیرم گلوی بچه خشک میشه

واسه بچه شیر خشکی دو ساعت زوده فداتشم من چون باردارم همش دارم توی این چیزا تحقیق میکنم 

دکتر میگفت بچه تا ده روزگی باید بیدارش کنید ولی بعدش یواش یواش خودش عادت می‌کنه هروقت گرسنه بشه بیدار میشه اینطوری راحت تر هم شیر شبشو چند ماه دیگه قطع میکنه

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
بعد از سه ماه کلا شیر شب رو قطع کردین یا صبر کزدید خودشون شب بیدار شن بخورن؟

ن شیر شب ک قطع نمیشه الان ۱۶ماهشه هنو شیر شبو میخاد شبی ک شام زیاد بخوره یبار میخاد شبی ک شام سبک بخوره ۳بار میخاد

میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره لطفا برام دعا کنین خیلی زوووود من از این خونه اسباب کشی کنم دارم توش 
2740
ب وزنش چیکار داری بچه گلوش خشک میشه بیدار کن ...بیدار نکن همون جلو دهنش سینتو بچرخونی میگیره میخوره ...

وزنش رو بخاطر این گفتم توی شیردهی مهمه که بدونن مقدار شیری که تا الان خورده کم بوده براش یا مناسب بوده

دکتر بهم گفت بالای ۳ کیلو نیاز نیست شب بیدار شه شیر بخوره ولی بعضی دکترا میگن باید بیدار شه منم موندم چی درسته