2737
2734

نه بابا نمیشه مطمن باش همین قدر که مطمنی الان شبه

دعا کن منم مادر شم جواب آزمایش شوهرم خوب باشه یادت نره ها...

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

انشالله که به سلامتی بری و برگردی التماس دعای فراوان

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم

توکل به خدا بهش فکر نکن میخوای بری بهشت زمینی ببینی بعد که به سلامت برگشتی میگی اگه کل زندگیم میدادم ارزش تجربه اون حس و حال بهشتی بین الحرمین داشت

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2740
نه بابا نمیشه مطمن باش همین قدر که مطمنی الان شبه دعا کن منم مادر شم جواب آزمایش شوهرم خوب باشه یاد ...

این دعای خودمم هست عزیزم پنج ساله منتظرم 🥺😓 خیلی یخته انتظار مادر شدن حتمااا

توروخدا رفتی اونجا منم دعا کن خیلی دلم می‌خواد برم اما نتونستم تاحالا برم کربلا ب امام حسین بگو یه ...

منم اولین یارمه مادر شدن ارزوی خودمم هست پس خیالت راحت یادم نمیره پنج ساله خدا بهم نمیده 🥺🥺🥺

ممنونم محتاجیم به دعا چشم 

تو رو خدا اسممو یادت بمونه خیلی برام دعا کن خیلی

چقدر به خدا گفتیم: خدایا فقط همین یکبار!                              و خدا نه همون بار....     بلکه صدها بار بعدش هم هوامونو داشت. خدایا دوستت دارم