2733
2734
عنوان

راه رفتن تو خواب .

44 بازدید | 4 پست

پیش چه دکتری بابد رفت؟

مادرم تو خواب حرف میزنه یهو فوهش میده تو خواب یا آدما رو صدا میزنه .

یه خواهر دارم ۱۰سالشه اونم اینو از مادرم ارث برده منتها خواهرم تو خواب میترسه و جیغ میکشه یا  مثلا داره با دوستای مدرسش یا پسرخالم اینا تو خواب دعوا میکنه . یه چند وقتیه که میبینم شبا از خواب بیدار میشه و راه میره . اوایل از خواب بیدار میشد تو جاش مینشست  چشماش باز بود ولی گیج و منگ حرف میزد . ولی الانا راه میره دیشب دیدم یهو بلند شده رفته تو راه پله چراغارو روشن کرده میگم چیشده یهو به خودش اومد گفت هیچی باز خاموش کرد اومد خابید . آدم ترسویی هم هست . پیش چه دکتری باید ببریمش؟

راه رفتن تو خواب و حرف زدن خیلی ترسناکه ترجیح میدم تا صبح پیشم خروپف کنن ولی حرف نزنن تو خواب چون آدم ترسش میگیره

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
ببین طبیعیه خیلیا اینجوری ن خوابشون این مدلیه دیگه هی خواب میبینن راه میرن چشاشون بازه ولی خوابن

خب اوایل در حد حرف زدن بود بعد شد بیدار شدن تو خواب الانم که راه میره . شاید مشکل روحی داره . شایدم میترسه از چیزی خواهرم خیلی آدم ترسویی هست

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اوایل در حد حرف زدن بود بعد شد بیدار شدن تو خواب الانم که راه میره . شاید مشکل روحی داره . شایدم ...

نمیدونم والا شاید مشکل روحی باشه

ولی من چند نفر میشناسم تو خواب راه میرفتن یکیشون همینجور که راه میرفت حرف میزد پتوشم با خودش میکشوند

اکثرا هم بچه سال هستن

بعد که یکم میگذره خوب میشن یه مدت کوتاه

2728