2733
2739
عنوان

پسرم میگه من ناخواسته بودم

347 بازدید | 10 پست

پسرم ۱۲ سالشه  مادام میپرسه ناخواسته یعنی چی(همه بهش میگن ناخواسته) اینو دیگران بهش میگن چون فکر میکنن ما نمیخواستیمش چون بعد هشت سال اومد تو زندگیمون اونم با دوا دکتر و به کسیم چیزی نگفتیم اوناهم فکر کردن ما کلا بچه نمیخواستیم

بگذریم این براش کنجکاوی ایجاد کرده میگه ناخواسته یعنی چی یا بچه ها چجوری بدنیا میان و ...

جدیدا متوجه شدم با گوشی من وارد سایت های غیراخلاقی شده ...

خب بهش بگو مشکل داشتید .....فیلمای ناجورم رو هم ببین دوستا و اطرافیانش کیان....

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش

بهش بگو ناخواسته نبوده و شما آرزو داشتید خدا اونو بهتون بده

هرکاری کنی موفق نمیشی با من دعوا کنی. تا جایی بحث میکنم که بدونم میتونم کمکی کنم. ببینم خودتو به خواب زدی همون لحظه ولت میکنم و تلاش نمیکنم بیدارشی.😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بهش بگو مشکل داشتید .....فیلمای ناجورم رو هم ببین دوستا و اطرافیانش کیان....

آخه رو روحیش تاثیر بد میذاره اگه بخوام بگم بهش همه چیزو

از طرفی حرفهای دوست و آشنا

احتمالا از طرف دیگه دوستاش تو مدرسه عوامل این کنجکاویا هستن

2728

بهش بگو این حرف درست نیست ما با تمام وجود میخواستیمت تازه خیلی دعاو‌نذرو نیاز کردیم تا خداتورو به ما داد در مورد سایتای غیر اخلاقی بنظرم از یه مشاور کمک بگیرید تا براش توضیح بده عاقبت خوبی نداره با ورزشو تفریحات سالم و تغذیه مناسب بهش کمک کنید کمتر به این مسایل فکر کنه 

2740
آخه رو روحیش تاثیر بد میذاره اگه بخوام بگم بهش همه چیزو از طرفی حرفهای دوست و آشنا احتمالا از طرف ...

حالا که اینجوری داره بد متوجه میشه چرا نگی

چرا تاثیر بد بذاره

ما الان دوقلوهای خواهرم با کلی دوا درمون اومدن

اونم تو ۷ ماهگی و سزارین و باکلی دارو موندن الحمدالله الان ۱۴ سالشونه 

خیلی وقته میدونن که مادر و پدرشون مشکل داشتن و.....

موردیم ندارن 

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش
آخه رو روحیش تاثیر بد میذاره اگه بخوام بگم بهش همه چیزو از طرفی حرفهای دوست و آشنا احتمالا از طرف ...

بگو اتفاقا کلی دکتر رفتم و دارو خوردم تا خدا تورو بهم داد

بعدم تو این سن کم کم بچه ها میفهمن

اما شرایط سختیه ادم میمونه چی بگه

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.