2733
2739
عنوان

شما بیاید بگید خودخواه هست شوهرم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم اصلا خودخواه نیست

اگر منظورت تولد نیست پس کیک بگیر تو خونه خودتون باشین 

نه ببرین خونه مادرتون 

حالا اگه ی کیک بگیری بیان خونه شما که چه بهتر چون زیاد نیستین پدرمادراتون با دوتا خاهرتون

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2728
2740
ببخش اگه فقط یه کیکه چه فرقی داره که خانواده خودت باشن حالا یه کیک بخری شب بعدش خونه مادر شوهرت بری ...

عیبی نداره اما همسرم میگفت همه باهم یجا باشیم و ...میگفت اخه زشتتته ببریم خونه کسیییی ....

عیبی نداره اما همسرم میگفت همه باهم یجا باشیم و ...میگفت اخه زشتتته ببریم خونه کسیییی ....

میونی اگه ارتباط خانوادت با خانواده همسرت خوبه دعوتشون کنی خونه مامانتذهمه دور هم باشین اگه خودت حوصله مهماندار ی نداری

میونی اگه ارتباط خانوادت با خانواده همسرت خوبه دعوتشون کنی خونه مامانتذهمه دور هم باشین اگه خودت حوص ...

مسله همینه.... اصلا دلم نمیخواد اینکارو کنم چون اونا نمیگن نه ولی اونجوری خجالت میکشم مهمان خونه اونا دعوت کنم

من یه سال خواستم برای بچم تولد نگیرم، و فقط خودمون باشیم ولی برای دل خود بچم تزیین کردم خونه رو تم خریدم فرداش مادربزرگم و خاله هام گفتن ما می خواهیم بیایم تولد خودشون کیک گرفتن کادو گرفتن بعد از ظهر یه ساعت امدن نشستن رفتن  اخر هفته دوستاش گفتن بریم پارک و انجا سورپرایزمون کردن و انها هم کیک و کادو گرفتن شبش رفتیم خونه مادرم خواهر برادرهام هم به مناسبت تولدش کیک گرفتن و پول کادو دادن، فردا شبش خونه مادر شوهرم بودیم انها هم رفتن کیک گرفتن، خلاصه ان سال که من نمی خواستم تولد بگیرم  پنج بار ما کیک تولد بچم رو خوردیم، حالا شما هم امسال دوتا تولد کوچولو براش بگیرید