2733
2734
عنوان

میشه بیاین حالم بده

74 بازدید | 8 پست

نمیدونم چرا شب ک میشه حالم بد میشه میترسم استرس میگیرم انگار تو دلم رخت میشورن اینجوری میشم چیکار کنم این حالی نشم

ای خدای حسین ما رو تو سختی ها یاری کن:)🧡                کورد نیستم ولی عاشق کوردام ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم این طورم 

احساسات سرکوب شده داری 

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
2731

من پنیک دارم هزاربرابر حالم از تو بدتر میشه

درطول روز یجوری میگذرونم ولی غروب ک میشه میاد عذابم میده این حال😢

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌

عزیزم ریشه در ناخوداگاهت داره شاید برا خودت سخت باشه پیداش کنی و حلش کنی اگر امکانشو داری برو رواندرمانگر 

گیان برا امضات❤️🫂

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...

من وقتی خیلی حالم بد میشه قرص پرانول ده میخورم خیلی آرومم میکنه

گلاب بریز تو آب بخور قبل خواب هم خوبه

یه سیب بخور قبل خواب 

اینا آرامش میدن

البته کلیپای خنده دار ببین و سعی کن ذهنتو ببری سمت اتفاقات خوب 

من پنیک دارم هزاربرابر حالم از تو بدتر میشه درطول روز یجوری میگذرونم ولی غروب ک میشه میاد عذابم مید ...

ارع منم همینجورم هرچی شب میشع حال منم بدتر 

ای خدای حسین ما رو تو سختی ها یاری کن:)🧡                کورد نیستم ولی عاشق کوردام ❤
2740
عزیزم ریشه در ناخوداگاهت داره شاید برا خودت سخت باشه پیداش کنی و حلش کنی اگر امکانشو داری برو رواندر ...

حتما فرصتش پیش بیاد میرم

عزیزی❤️