2733
2739

سلام بچه ها یه همکار دارم حس میکنم بهم علاقه داره ولی نمیدونم چرا به روی خودش نمیاره شایدم من توهم دارم.. چند روز پیش باهاش شیفت بودم یه همکار دیگه مونم که خیلی شخصیت طنزی داره اونم باهامون شیفت بود‌.. من که توی محل کارم شخصیت آروم و بی سروصدا دارم ولی اون روز اون پسر طنزه خیلی منو میخندوند خیلیییی ها... اون همکارمم که فک میکنم بهم علاقه داره  حس میکردم بدش میومد باهام حرف میزد و منو میخندوند... روز بعدش باز باهاش شیفت بودم(با همون که فک میکنم بهم علاقه داره) نصف شب بود باید می‌رفت بخوابه ولی نرفت موند پیش من یه نیم ساعت بیشتر برگشت بهم گفت راستشو بخوای بعضی از بچه های اینجا جنبه ندارن باهاشون می‌خندیم فک میکنن عاشقشون شدیم  وقتی کسی از کسی خوشش بیاد حتما بهش پیشنهاد میده و این حرفا بعد گفت که ماها الان همکار همیم مثل یه خانواده ایم .. خلاصه کلی هم از خودش تعریف کرد.. دیگه من یه نگاه به گوشیم انداختم  ببینم ساعت چنده که اونم بلند شد خدافظی کرد و رفت... باز امروز من داشتم برمیگشتم خونه اون میومد سرکار یهو از دور دیدمش یه لبخند ملیح زد و بهم بای بای کرد🤕🥺.. منم خیلی سرد جواب سلامش و دادم ... نمیدونم راستش بخاطر رفتار منه که پا پیش نمیزاره یا چی؟؟ اصلا نمی‌فهمم بهم علاقه داره یا چی ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت بهش علاقه مند شدی؟

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .