2733
2739
عنوان

پلوپز فقط مارک میگل

76 بازدید | 10 پست

دوستان اگه خواستین پلوپز چندکاره بگیرید.  فقط مارک میگل.بگیرید. 

من با اینکه پارس خزر رو قبول دارم. بهترین چایسازی،که گرفتیم پارس خزر بوده. ولی متاسفانه پلوپز آرامپزش آشغال بود.  بعد از دوسه بار استفاده دادم سمساری شاید باورتون نشه. قبلش یه مارک خارجی داشتم به اسم استار اونهم همینطور 

تا به این مارک رسیدم.  فوق العاده س  البته قطعاتش خارجیه و همون کارخانخ فلر هست   ولی تو ایران مونتاژ می شه. سایر وسایل این مارک رو ندارم درموردشون نظر بدم. خواستم راهنمایی کنم واسه کسانیکه می خوان پلوپز بخرند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیگه الان فقط واسه مراسم پلوپز استفاده میشه برنج تو قابلمه یه چیز دیگست

منم قبلا نظرم همین بود. ولی از این پلوپز خیلی خوشم اومد. ته نمی ندازه هرچندساعت هم بمونه.  . بنابراین برنج به هدر نمی ره. البته گزینه ته دیگ هم داره واسه کسانیکه ته دیگ بخوان

بجز پلو دیگه چیکار میکنه

آرامپز داره.  که من توش. آش و سوپ و خورش،هم درست کردم.  البته گزینه هاش،جداست.  سوپ جدا و خورش جدا و که نمی دونم تفاوتش چیه.  گزینه کیک پز هم داره. که اونهم خوب بود. ماست بند که من استفاده نکردم.     ولی گرم نگهدار د پخت تاخیری از برنامه هاشه 

2740
چه خوب ممنون که گفتی. من اگه زودتر با این مارک آشنا می شدم گوشتکوب برقیش ،از همین می خریدم

یکی از اقوام ما کلا جهازش رو لوازم برقی میگل خریده خیلی راضیه منم واقعا راضی هستم مارک جدیدی هست که کارش خوبه 

عالی  چنده قیمتش

بله من پارسال ۲ و خورده ای از باسلام گرفتم.   الان اطلاع ندارم.  یعنی قیمتش هم به نسبت کیفیت و سایر مارکهای خارجی خیلی پایینه.  تو دی جی کالا سرچ کن. پلوپز میگل. مال من مدل ۸۵۰ که ۸ نفره س فکر کنن دقیق یادم نیست. ولی بزرگترش هم هست