2733
2739
عنوان

دعای قبولی مصاحبه

65 بازدید | 9 پست

بچه ها می‌خوام برم جایی برا مصاحبه کاری. خیلیییی به این کار احتیاج دارم. از لحاظ مالی تحت فشارم برای زندگی خودم و دخترم

شوهرم ۹ ماهه ولمون کرده

همش استرس دارم بگن اجازه همسر لازمه. چند جا دیگه رفتم قبلاً سر این موضوع زدم کردن

دعایی چیزی بلدین برا اینکه بخونم قبل مصاحبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چی.ممنون میشم بگی

اگه میخوای زمانی ک بایکی حرف بزنی وروحرفت حرف نزنه ایه(صم بکم عمی فهم لایرجعون)این ایه روکاملش پیداکن وحفظش کن رفتی اونجا قبل حرف زدنت حالابه هرنیت بخون وفوت کن به سمت همون شخص روحرفت حرف نمیزنه تمام

2728
خب چی.ممنون میشم بگی

اگه میخوای زمانی ک بایکی حرف بزنی وروحرفت حرف نزنه ایه(صم بکم عمی فهم لایرجعون)این ایه روکاملش پیداکن وحفظش کن رفتی اونجا قبل حرف زدنت  حالابه هرنیت بخون وفوت کن به سمت همون شخص روحرفت حرف نمیزنه تمام

مگه قراره بری وردلش خب همونجا داخل اتاقش یاهرجایی زیرزبونت بخون نفس دهنتو بفرست به سمتش همین

باشه عزیزم ممنون. میخونم ان شاالله قبولم کنن. دعام کن لطفا.

نمیدونی چقدر بهش احتیاج دارم 

2740
باشه عزیزم ممنون. میخونم ان شاالله قبولم کنن. دعام کن لطفا. نمیدونی چقدر بهش احتیاج دارم 

ببین توخودت اگه بخوای میتونی همه کارانجام بدی ولی وقتی همش بخوای حالت دودل وترس بندازی تومغزت مثل این میمونه که خودت راه خودتوببندی