2733
2734
عنوان

با همکارم دعوا افتادم+ اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 23 پست
اره قبول میکردم چون همون اول برگشت گفت اون شش ساعتی ک طلب دارم 

اون پیامای منه...چندجا مشکل داشتم قبول نکرده...

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون تاحالا بجای من نیومده من یه صب بجاش اومدم که هرجا مشکل دارم میگم بیا میگه نمیتونم

اها پس بدون عذاب وجدان نه بگید خیلی خودتونو درگیر این مسایل نکید بین همکاراپیش میاد میشه منم همکارام با اینکه همه سبفتاشونو میرم ولی قبول نمیکنن نمیان

خوب یک بار بپذیرید که رفع سوتفاهم بشه،بقول پدرم ادم چراغی بهتر تاریکی نگه دار

نخیر من چندبار بهش گفتم قبول نکرده چرا من باید شیفتشو قبول کنم بیاد؟بعد بره پشت سرمم تازه حرف بزنه

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
2731
اها پس بدون عذاب وجدان نه بگید خیلی خودتونو درگیر این مسایل نکید بین همکاراپیش میاد میشه منم همکارام ...

خب این انصاف نیست 

به نظر من حق با توئه ولی دیگه جای کسی نرو عزیزم اینجوری مشکلم بوجود نمیاد چند بار پشت سرت حرف میزنن ...

اخه شیفتام یه جوریه ک باید جابجا کنم ک بتونم برم خونه 

2740
اهان . اخه یجوری بود اون پیاما انگار برا اون بودن چون از تو مگه نخواسته شیف جابجا کنی ؟

نه من ازش خواستم