2733
2739
عنوان

امروز سر کار ...🥴😖

376 بازدید | 29 پست

امروز زنگ دوم که از کلاس زدم بیرون بیام دفتر ،،، بقدری در طی زنگ راهرو شلوووغ بود و دانش آموزان جیغ و داد و رفت و آمد میکردن که صدام گرفت اینقد تو کلاس خودم بلند حرف زدم تا بچه ها بفهمم صدام رو .. 

منظورم اینه که توی راهرو ، کلاسای دیگه ول بودن و سر کلاس خودشون سر و صدا میکردن 

بعد جوری بود ک امروز دوتا از معاونا کلاس داشتن و من و چند تا دبیر دیگه 

زنگ معاونا ،ب خودشون زحمت نمیدن به بچه ها تذکر بدن یا حواسشون ب نظم باشه 

خلاصه اومدم تو دفتر گفتم به مدیر که ؛ خانوم ....... چهارشنبه ها خیلی راهرو‌ درهم برهم و شلوغه ... یهو مدیر گفت نه خانوم .....( یعنی من ) ،، تقصیر خود دبیراست که به بچه ها اجازه میدن برن بیرون ...‌‌‌‌‌بای لحن‌جدی 

در صورتیکه چرت می‌گفت و دقیقا ایراد از همون کلاس های بود ک معاوناش کلاس داشتن ...‌‌‌‌‌‌‌منم دیگه چیزی نگفتم و رفتم نشستم ولی تا آخر تایم نگاهش هم نکردم 

خیلی بدم اومد از طرز جواب دادنش ... من به اون گفتم که مثلا مدیر هست ی نظمی به اوضاع بده ولی اون فقط خواست چرت بگه و ماست‌مالی کنه اونم با لحن جدی و چشمای گرد 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

شاید جلو بچه ها اینجوری به مدیر گفتی

درهرصورت تو این زمونه هیچکی قبول نداره که اشتباه کرده

همه میگن نه کار من درسته ایراد از فلانیه

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

جواب میدادی که بفهمه زنیکه نفهم

بگو اتفاقا بله درسته منم حرفم همینه ولی دقیقا همون کلاسایی که معونای شما معلمشون بودن بچه هاشون ول بودن

پس شما که میدونی بهشون تذکر بده

مدیر اگه مثل یه مدیر واقعی بود مدرسش اینجوری نبود 

.. ما مدیر داشتیم ۴ سال تحصیل اصلا ندیدمش از اتاقش بیرون نمیومد با هیچی کار نداشت .. 

مدیر هم داشتیم کلا تو راهرو داخل کلاسا حواسش به همچیز بود مدرسه با نظم حتی معاون یا معلم میومد کم کاری کنه باهاش برخورد میکرد