2737
2734
عنوان

دکتر زنان مشهد

166 بازدید | 26 پست

سلام، خانومای مشهدی شما دکتر خوب سراغ ندارید برای ضعف بدن میخوام برم یه شدت بدنم درد می‌کنه تموم استخون های بدنم احساس میکنم از جا در رفته ،حدودا ۸ماهه زایمان کردم و شیر خودمو میدم هر بار شیر میدم استخون هام تیر می‌کشه اگه دکتر خوب میشناسید ممنون میشم معرفی کنید 

فریبا حقی 

امیدوارم بهتر باشین

فکر کنم خیلی ضعیف شدی به خودت برس

اري از پشت كوه آمده امچه ميدانستم اين ور كوه بايد براي ثروت حرام خورد........براي عشق خيانت كرد، براي خوب ديده شدنديگري را بد نشان دادبراي به عرش رسيدن ديگري را به فرش كشاند وقتي هم با تمام سادگي دليلش را ميپرسم مي گويند از پشت كوه آمده............ترجيح ميدهم به پشت كوه برگردم و تنها دغدغه ام سالم برگرداندن گوسفندان از دست گرگها باشد تا اين كه اين ور كوه باشم و گرگ....

ارتوپت خوب نیس برا استخون....

من برا بارداریام پیش فریبا حقی میرفتم خوب بود....دکتر بهلولم خوبه....

یه وقت هایی هست مچ خودتو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابت انجام دادنش قضاوت کرده بودی. خیلی ترسناکه، روبه رو شدن با خودت......درخواست دوستی ممنوع 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه کلسیم و ویتامین مصرف نمیکینن؟؟

دکتر زنان خوب

فاطمه توسلی

زهرا فارغ

لیلا کاظمیان ک بیمارستان بنت الهدی میشینه دکتر کلینیک هست ویزیتشم پایینه دکتر عاااالی هستش من خودم پیش ایشون سزارین داشتم ۶ ماه پیش

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇
دکتر آذری متین خوبه.  دکتر ماندانا کلالی هم خوبه

ع چ جالب کاربری شما اسم بچه های من هستش شما اسم بچه هاتونه؟؟

یه وقت هایی هست مچ خودتو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابت انجام دادنش قضاوت کرده بودی. خیلی ترسناکه، روبه رو شدن با خودت......درخواست دوستی ممنوع 🙏
2740
فریبا حقی  امیدوارم بهتر باشین فکر کنم خیلی ضعیف شدی به خودت برس

...ععع...شمام پیشش ویزیت شدین من دوتا بچم تحت نظرش بودم زایمانمم پیشش بودم عااالی خیلی راضیم ازش

مگه کلسیم و ویتامین مصرف نمیکینن؟؟ دکتر زنان خوب فاطمه توسلی زهرا فارغ لیلا کاظمیان ک بیمارستان ...

اوایل چرا اما بچه داری مگه آدم وقت می‌کنه به خودش برسه حقیقتا میخام آزمایش بدم ببینم چی کمبود دارم دیگه برسم به خودم 

مرسی عزیزم  من ۲۰سالمه اما بدنم عین آدم ۶۰ساله شده وقتی میخام از جام پاشم کمرم هم میشه

فکر میکنم خیلی ضعیف شدی 

اري از پشت كوه آمده امچه ميدانستم اين ور كوه بايد براي ثروت حرام خورد........براي عشق خيانت كرد، براي خوب ديده شدنديگري را بد نشان دادبراي به عرش رسيدن ديگري را به فرش كشاند وقتي هم با تمام سادگي دليلش را ميپرسم مي گويند از پشت كوه آمده............ترجيح ميدهم به پشت كوه برگردم و تنها دغدغه ام سالم برگرداندن گوسفندان از دست گرگها باشد تا اين كه اين ور كوه باشم و گرگ....
...ععع...شمام پیشش ویزیت شدین من دوتا بچم تحت نظرش بودم زایمانمم پیشش بودم عااالی خیلی راضیم ازش

من  هم سالهاست پیششون میرم واقعا عالی

ودستشون سبک

مرسی عزیزم  من ۲۰سالمه اما بدنم عین آدم ۶۰ساله شده وقتی میخام از جام پاشم کمرم هم میشه

سزارین شدی؟

لطفا یه ❤صلوات❤ واسه سلامتی‌ تو دلیم بفرستید😘تودلیه نازم به دنیا اومد و دنیامون صورتی شد😍😍اسرا خانم دلبر مامان بابا خوش اومدی به زندگی❤امروز ۱۲ روزه که دارمت❤دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍💗💗💗امروز واکسن چهارماهگیتو زدم گل مامان.۱۴۰۲.۱۲.۵....عشق مامان الان که دارم اینو مینویسم تو بغلم خوابت برده.امروز  کنارت یه لحظه خوابم برد وقتی بیدارشدم دیدم پیشم نیستی. یهو نگاه کردم دیدم اووووو رفتی زیر جا کفشی و به مامان میخندی😅😘دورت بگردم من.امروز ۴۰۳.۱.۲۲ هست و اولین نوروزی بود ک کنارمی خیلی دوست دارم مامان❤😇