2733
2739
عنوان

ارگاسم

608 بازدید | 25 پست

شده بعد ازدواج چندسال گذشته باشه هیچ جوره نرسیده باشیداما درمان بهتون جواب داده باشه؟تروخدا کمک کنید راه اخرم متخصصه اما میگم نکنه پولمو بره و اینم بی فایده باشه

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 

آخرشم تجربه نکردم

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آخرشم تجربه نکردم

واقعا ؟؟؟یکی مثل خودم هست پس؟

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 
2738
واقعا ؟؟؟یکی مثل خودم هست پس؟

اره زیادن مثل منو شما

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
من بعدزایمان درست شدم

واقعا؟خودبه خود یاروشی انجام دادی قرصی خوردی؟

زن همیطو باسکس نمیشه  تو گوگل بزن راحل میده برااارضا زن

زدم هیچی به درد بخوردنبود

اول بدن خودت خوب بشناس بعد دنبال درمان باش

ارگاسم بین خانم ها یکسان و یه روش نیست

ببین شما چه تایپی هستی

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر