2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی درونت ارامش داری 

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

حالا راضی باشه یا-نباشه چه اتفاق خاصی قراره بیوفته؟

شما انسانیت رو مسیر راه خودت قرار بدی هم خودت از خودت راضی خواهی بود هم خدا

وزن شروع ۶۹/۲۰۰ 💚💚وزن-هدف ۵۸💙💙تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۲/۱۲🧡🧡

ی سخنرانی بود از آقای فاطمی نیا می گفتند هروقت گناه کردی و ناراحت نشدی بدون خدا ولت کرده وازچشم خداافتادی

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
2740
حالا راضی باشه یا-نباشه چه اتفاق خاصی قراره بیوفته؟ شما انسانیت رو مسیر راه خودت قرار بدی هم خودت ا ...

هرکاریم بکنم حس میکنم ازم راضی نیست

وگرنه این همه مصیبت چرا

ولی میگن خدافسی روکه دوست داره بیسترامتحاتش میکنه ‌وزمان سختی تحملشومیسنجه

ازمایش الهیو نگفتم

وقتی یه کاری انجام میدی و اون حس خوب یا بد میاد سراغت میشه فهمید ک خدا راضیه ازت یا نه 

این نظر منه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
هرکاریم بکنم حس میکنم ازم راضی نیست وگرنه این همه مصیبت چرا

همه ی ما الان تو همین شرایط هستیم 

ربطی به خدا نداره بیشتر خودمونیم که نمیتونیم انتخاب کنیم چی برامون بهتره و چی برامون بده ..

گاهی برای رسیدن به خواسته هامون باید ترس رو کنار بزاریم

وزن شروع ۶۹/۲۰۰ 💚💚وزن-هدف ۵۸💙💙تاریخ شروع رژیم ۴۰۳/۲/۱۲🧡🧡