2733
2739

خونمون ۵۰ متره و تازه بچه هام دوتا شدن
تو یکی از مناطق شلوغ و الوده و پرترافیک تهرانیم
پس انداز داریم،می تونیم بزاریم رو پول این خونه و همین منطقه یه خونه ۹۰ متری بخریم
ولی شوهرم میگه از تهران بیاییم بیرون و بریم شهرک صدف(اندیشه) خونه بگیریم،خلوته و الودگی اینا نداره
شهرک صدف ۱۴۰ متری می تونیم بخریم،خونه هاش نوسازتر و تمیز تره.مثل تهران سوسک و موش و .... نداره،اگرم داشته باشه اصلا قابل مقایسه نیست
معتاد(منظورم بشینه وسط کوچه بکشه) نداره
همه چیزش نسبت به تهران بهتره،ولی خب اونجا خارج از تهران و از شهرهاش حساب میشه
اینم بگم کار شوهرم تهرانه و همینجوریش ۵۰ دقیقه طول میکشه برسه خونه،بریم شهرک صدف بیست دقیقه دیرتر میرسه.و کلا من به اینجا عادت کردم.ولی در کل معایبش خیلی زیاده
شما بودین چیکار می کردین؟

میرفتم صدف

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دومیه..فقط راهش یکم دوره شوهرت... کار فوری پیش اومد کسی هست؟خودت تنهایی میتونی؟

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
2738
من اندیشه نرفنم اگ شهرک نوساز و قشنگیه و امکاناتش مث تهرانه و دسترسیش ب همه چی راحته فکنم بهتر باشه

امکاناتش که مثل تهران نمیشه،ولی خونه هاش شیک و نوسازه

شوهرم میگه برای خرید یا تفریح میارمت تهران،بیست دقیقه راهشه

پیشرفتی که تهران تو زمینه ملک داره ، هیچ جا نداره 

منم فقط به خاطر بُعد مسافت و رفت و آمد و دسترسی راحت به همه امکانات مرکز شهر موندم و آلودگی و ترافیک و سختی هاش رو تحمل میکنم  

خصوصا وقتی بچه هات مدرسه برن و اطرافت یه مدرسه خوب نباشه میگی کاش همون تهران مونده بودم چون امکانات بهتره و حق انتخاب بیشتری داری 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
پیشرفتی که تهران تو زمینه ملک داره ، هیچ جا نداره  منم فقط به خاطر بُعد مسافت و رفت و آمد و دس ...

دخترمو غیرانتفاعی فرستادم،ساختمان قدیمی و کلا فاقد امکاناته!

مدرسه دیگه ای هم بخوام بفرستم راهش دوره ،همینجوری ۴۰ دقیقه طول میکشه برسه خونه،سرویس میارتش.

ولی شهرک با همین شهریه بهترین مدرسه با بهترین امکانات هست

دخترمو غیرانتفاعی فرستادم،ساختمان قدیمی و کلا فاقد امکاناته! مدرسه دیگه ای هم بخوام بفرستم راهش دور ...

اینجا برعکسه 

مدارس غیر انتفاعی خوب و با رضایت بالا همه مرکز شهر هستند و برای ما دسترسی آسان دارن غیر انتفاعی ها اطراف شهر اصلا کلاس های فوق برنامه ای که مد نظر من هست رو ندارن چون شهریه بالا میره و کسی زیر بارش نمیره 

بالاخره باید تمام گزینه های مهم رو بذارید روی دو کفه ترازو ، مسلما هر کدوم سنگین تر شد همون رو انتخاب کنید 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
اینجا برعکسه  مدارس غیر انتفاعی خوب و با رضایت بالا همه مرکز شهر هستند و برای ما دسترسی آسان د ...

نه منطقه ما خیلی شلوغه،با اینکه داخل طرح ترافیکم هستیم ولی بازم خیلییی شلوغ و آلودست.الان ۸ ساله اینجام خسته شدم،نفهیدم زندگی چیه

بیشتر بخاطر مدرسه دخترم دوست دارم برم شهرک،اونجا یه مدرسه خوب پیدا کردم

اینجا برعکسه  مدارس غیر انتفاعی خوب و با رضایت بالا همه مرکز شهر هستند و برای ما دسترسی آسان د ...

ببخشید کلاس فوق برنامه مثلا چه کلاسهایی تا ازشون بپرسم؟

اینجایی که فعلا میره کلاس زبان و موسیقی دارن