2733
2734

ن

دلیل خاصی نداره

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
چرا نکنم،پولداره حتما

قاضیا کارمندن دیگ پولدار اونجوری نیستن تهش ماهی 40 تومنه

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو خواهرم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
خیر.  میگن دشمن زیاد داره....  تو جیب کتش هم کلت همیشه همراهشه

دشمن دارن ولی کلت نه بابا  مگه مافیایی چیزیه   

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو خواهرم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 

والا همکارم میشه در اون صورت و خیر چون با چشم خودم دیدم زندگی به چه روزی میفته و اینکه درآمد شون خیلی کمه شاید باور نکنید اما با چشمهای خودم فیش حقوقی شونو دیدم امسال قاضی تجدید نظر با بیست سال سابقه با ریش و موی سفید تازه میگیره ۴۰ با اون حجم از اعصاب خوردی و کار که وحشتناک کار زیاد دارند من خودم قاضی بودم سابقا و خانم هستم . شب تا ساعت ۱۱ روز جمعه سر کار بودم در این حد .