2737
2734

امشب به خواستگارم شب بخیر گفتم اشتباه کردم؟؟؟ اون دو روز بهم صبح بخیر گفت بعد من شب بخیر رو که گفتم بحث رو باز کرد هعی پیام داد و گفت فردا زنگ میزنه 

دوبار حضوری همو دیدیم یبارم تلفنی حرف زدیم جوابمون مثبته قراره بیشتر آشنا بشیم آشناییمون سنتی بوده نمیفهمم چ رفتاری درسته مادرش میگه خجالتیه بخاطر همین کم زنگ‌میزنه

از هم دوریم دو تا شهر متفاوتیم تا تابستون که همو ببینیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم حضوری بیشتر همو ببینین بهتره و اینکه چفدر فاصله شهراتونه ببین با دوری شهر کنار میای یه نصیحت مادرشو همش قاطی رابطتت از اول نکن مشاوره هم حتما برو 

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
2731
بنظرم حضوری بیشتر همو ببینین بهتره و اینکه چفدر فاصله شهراتونه ببین با دوری شهر کنار میای یه نصیحت م ...

از هم دوریم دو تاشهر متفاوت چون دانشجوی این شهراییم تا بعد امتحانات انشالله تابستون همو می‌بینیم 

اتفاقا مادرش از اول گفت مشاوره خیلی مهمه 

و خواستگارم شماره ی منو داشت تماس نمی‌گرفت مادرش زنگ زد بهم‌گفت جواب ما مثبته جواب شما چی؟و عذرخواهی کرد که پسرش زنگ نمیزنه گفت خجالت میکشه