2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من به مدت هست پانیک دارم حالم خیلی بد میشه دکتر برام آرامبخش گرفت خیلی حالم رو خوب می کنه 

البته افسردگی هم دارم که توی برنامه م هست این روزها به نوبت بگیرم برم هم برای پانیک هم برای افسردگیم

بیا همین جا مشکلاتتو بگو خالی شو ،

ببین من تک فرزندم بعد رفت و آمد هم نداریم بعد یکم استرسیم میترسم دیوونه بشم چون همسایه بغلی مون بیماری روانی داشت رو روحیه منم اثر گذاشت

فقط یه چیز بهت بگم الان تاپیک هاتو دیدم خمش میخای بدونی دیوونه شدن چطوریه و می‌ترسی

از قدیم گفتن هر چیز که در جُستن آنی، آنی

افکار ما آینده ما رو می‌سازه این هم تو احادیث هست هم علم بهش رسیده تو مستند راز میگن به هرچی فکر کنی همون جذب میکنی.. اما خب خدا رو شکر قدرت افکار بد کمه پس نترس و نگو من همش به این موضوع فکر کردم پس نتیجش میشه دیوانگی...

فقط خودتو بسپار به خدا و از همین الان این افکار تموم کن هروقت این فکر اومد تو سرت سریع یکی از اسمای خدا رو صدا کن و بگو نه بابا خدا منو خیلی دوست داره و نمیزاره اینجوری بشم بگو خدایا خودمو سپردم به تو مدام آینده زیبا رو تجسم کن به خودت بگو که خیلی عاقل و خوبی 

خواهش میکنم آینده خودتو خراب نکن بخدا ذهن خیلی خیلی قوی هست چرا ازش خوب استفاده نمیکنی

2740
تا|پیک اولم رو بخون شاید یکم کمک کرد

من تاپیک شما روخوندم ولی این اوایل افسردگی هست 

بعد ما دو تا حس داریم یکی افسردگی که مربوط به گذشته میشه یکی استرس و اضطراب که مربوط ب آینده س 

من متاسفانه هر دو مورد رو دارم و الان استرس و اضطرابم ب پانیک تبدیل شده دردهای روحیم به دردهای جسمی تبدیل شده 

من درمان دارویی دارم 

ولی می‌خوام پیش به روانپزشک برم بلکه از ریشه درمان بشه

افشردگی چجوریه

افسردگی همش در گذشته سیر می‌کنی بابت اتفاقاتی گذشته خودت رو مقصر می‌دونی خودت رو سرزنش می کنی هیچ چیز خوشگحالت نمی کنه

موارد و اهدافی که برات مهم بودن دیگه مهم نیستن به طاهر و تغذیه ت اهمیت نمیدی کلا غمگینی و هیچ و هیچ کس برات مهم نیست

اصلا رفت و آمد نداریم آخه 

خب الان خیلیا اینجوری هستن خودت روزی نیم ساعت برو پارک برو پیاده روی برو به آسمون نگاه کن به گربه ها نگاه کن  دیت بکش رو درختا زندگی کن ببین بخدا من الان تو شرایطی هستم که یکی از عزیزانم آنقدر نشست به این موضوع فکر کرد که الان حالش خیلی بده منم خیلی میترسم اما یه مدته همه چیز سپردم به حضرت مهدی تا میترسم تا فکرای بد میاد تو ذهنم سریع میگم یا اباصالح و میدونم که میشنوه و کمکم میکنه خیلی تو شرایط سختیم ولی میشینم آینده رو خیلی خوشگل تصور می‌کنم 

میگم شرایط سخت یعنی شبا با گریه میخایم از شدت فکر و خیال نمیتونم بخابم راحت ولی از وقتی همه چیزو سپردم به خدا و امام زمان آرامش دارم چون میدونم اونا هم مهربونن هم خیلی خوشگل همه چی رو برام میچینن 

بخند عاشق خودت باش و تصور کن همچین بیماری تو دنیا وجود نداره